Samci a samice

25. ledna 2016 v 8:05 | Honza |  Postřehy
Ještě ani nevyprchalo pohoršení nad událostmi z Kolína nad Rýnem (a dalších měst) a opět nám tu někdo přilévá olej do ohně. A to takovým způsobem, že se mi z toho chce zvracet. A jistě nebudu samotný.


Herečka a manželka ministra obrany Martina Stropinckého Veronika Žilková si evidentně myslí, že imigranti jsou alfa samci, před nimiž bude každá žena padat do mdlob.

V rozhovoru pro Parlamentní listy uvedla:
"Je to silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům..."

Já jsem nikdy neměl pochybnosti o "logickém" uvažování těchto komediantů. A myslím, že středověká zvyklost nechávat je přes noc před zavřenou bránou města byla správná. Žilková svým prohlášením však dosáhla další mety (vyššího levelu).

Ono multikulturní obohacení Evropanek a prý jen pudy jsou naprosto jasným agresivním a podlým útokem, jehož bagatelizace a omlouvání je stejnou sviňárnou.

Navíc je potřeba si uvědomit, že tu Žilková pomaloučku a polehoučku prosazuje politiku změny evropské civilizace a kultury. Tak, aby se přizpůsobila požadavkům a hodnotám přistěhovalců. Netřeba ani dále rozebírat, že by to mělo být spíše naopak, protože oni tu jsou hosté a oni tu nejsou doma.

Ještě snad o stupínek ji překonal Stropnický, který se vyjádřil:
"Ruku na srdce, mělo někoho překvapit, že se mladí muži, kteří jsou mnoho týdnů na cestě, v Evropě si mohou koupit alkohol, na který nejsou zvyklí, a vidí kolem sebe ženy, které se chovají velmi liberálně, tak to si snad opravdu někdo myslel, že se nic nestane?"

Ruku na srdce, měl by si ministr udělat trošku pořádek. Ve znalostech a taky doma. Zmíním jen ty znalosti - muslim by se alkoholu neměl ani dotknout.

Nu a co se týče žen, pak se nám i Stropnický (stejně jako Žilková výše) snaží namluvit, že by se Evropa měla přizpůsobit. Tedy Evropanky se asi nemohou již chovat, tak jak se běžně chovají a raději by měly zůstat doma a bez manžela (mužského doprovodu) nevystrkovat nos. Což je ostatně tradiční zvyklostí v muslimských zemích.

Nachlup stejně se o celé situaci vyjádřil kolínský imán Sami abú Jusúf, podle něhož si za to ty ženy vlastně můžou sami. V duchu své ideologie nám vnucuje myšlenku, že žena by měla být zahalená a tedy opět je tu ono přizpůsobování Evropy imigrantům.

Připadá vám to všechno normální? Mě rozhodně ne.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 rosi rosi | E-mail | 25. ledna 2016 v 18:32 | Reagovat

ti dva V.Ž.+ MINISTR? ministr!!!! S. jsou absolutně mimo již několik let ( se šnupáním sněhu by měli už skončit ) to jejich bulvární tlachání začíná být nebezpečné !

2 Alexees Alexees | E-mail | 29. ledna 2016 v 10:39 | Reagovat

A co taky čekat od paní Žilkové. Má spoustu dětí a každé s jiným mužem, a kdo ví, zda-li vůbec paní Veronika ví kdo je skutečným otcem kterého dítěte. Zřejmě má paní Veronika "velké nutkání" po ukojení svých sexuálních potřeb, kdysi jsme říkali že dá každému kdo si řekne. Jen by té slepici měl někdo vysvětlit, že ne všechny ženy jsou kurvy, Žílkové, prostitutky nebo kokety.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama