Merkelová se podílí na ohrožení bezpečnosti v Evropě

8. listopadu 2015 v 8:01 | Honza |  Svinstva z EU
Není to tak dávno, co jsem zde nadhodil myšlenku, že si EU bude nakonec ty imigranty samo do Evropy přes moře převážet. Aby sami nemuseli podstupovat tu nebezpečnou cestu a Brusel tak zase vypadal o něco lépe. No a nyní Německo hodlá prosadit plán, který počítá nejen s povinným přerozdělováním uprchlíků. Berlín a Brusel uvažují právě o tom, že si Evropa ty uprchlíky bude dovážet sama.


A za vším stojí Angela Merkelová (jak jinak), které již ani mnozí občané Německa nemohou přijít na jméno. Obviňují ji, že ohrožuje vnitřní bezpečnost Německa a podali na ni již cca 400 trestních oznámení. Dokonce se i objevují informace, podle nichž bude Merkelová v nejbližší době vyměněna.

Vraťme se však zpět k plánu Merkelové. Zjevně se zde zaměňuje příčina za následek a občané států unie jsou opět cíleně oblbováni. Masivnímu přílivu imigrantů totiž Evropa nečelí proto, že by snad pro ně byla naprosto ideální. Je to proto, že je přijímá s otevřenou náručí, bez otázek a bez podmínek. EU jim otevřela dveře a ani u nich nepostavila pořádného hlídače.

Německo však hodlá zajít ještě dál. Chce prosadit i tzv. europenizaci kontroly hranic. To znamená, že se členské státy budou muset vzdát některých pravomocí při kontrole hranic. To, že se jedná o zásah do suverenity jednotlivých států, Berlín zjevně nezajímá.

Takže o co vlastně půjde?
Evropa si bude muset uprchlíky dopravit sama na své území, bude se muset o ně postarat na úkor svých obyvatel a členské státy EU je budou muset přijmout.

Ne nadarmo se říká, že německá kancléřka se pomalu stává kancléřkou říšskou a že EU je pokračovatelem Třetí říše. Jedinou naší šancí je tak z toho zrádného spolku vystoupit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama