Syřané podle dokladů

6. října 2015 v 7:56 | Honza |  Ze světa
Evropou se v tuto chvíli pohybují stovky a možná i tisíce islámských radikálů. Podle informací Kurdů z YPG. Slovenská tajná služba SIS vydala varování před průnikem džihádistů do Evropy. Podle pašeráků lidí probíhá hidžra (migrace jako skrytý a těžko zjistitelný džihád) a v Evropě může být několik tisíc bojovníků, které vyškolil Islámský stát.

A jak se vlastně do Evropy dostávají? Na to upozornil reportér Nick Fagge z britského listu The Daily Mail.


Podařilo se mu získat padělaný syrský pas. Za cenu zhruba 2000 USD. Podle padělatele tyto doklady běžně používají džihádisté z Islámského státu, kteří se díky nim lehce a bez povšimnutí bezpečnostních složek dostávají do Evropy.

Zde pak mohou vytvářet spící buňky nebo radikalizovat muslimskou komunitu.

V Sýrii dochází k vykrádání státních úřadů, kde jsou k "mání" dokumenty a tiskárny používané při jejich výrobě.

Za Syřany (případně syrské křesťany) se dnes vydávají dokonce i Afričané a počet těchto falešných identit je jen těžko zjistitelný.

Ale Evropskou unii a politiky to zjevně nezajímá a všechny imigranty tu přijímají s otevřenou náručí. Evropa si pod sebou nadále podřezává větev.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 rosi.h rosi.h | E-mail | 6. října 2015 v 17:57 | Reagovat

někdo se zřejmě připravuje na válku a pátá kolona ( EU ) pracuje na 1000 procent. musím se ale přiznat, že jako pracují člověk mám minimum možností to změnit. pokud máte nápad,ozvěte se. ros

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama