Ještě větší blbec, než jsme doufali

10. října 2015 v 8:43 | Honza |  Mediální cenzura
Není to poprvé, co zde píši o blábolu Tomáše Peszyńskeho. Fakt jsem doufal, že to bylo tehdy poprvé a naposledy. Ale to, co Peszyński předvádí, je opravdu vrcholem idiocie. A prostě se o tom musím zmínit.


V rámci evropského turné u nás vystoupí v průběhu října ruský armádní soubor Alexandrovci. Jedná se o bezpochyby špičkový umělecký soubor, který běžně vystupuje po celém světě.

Avšak Peszyński to vidí trochu jinak, čímž dokazuje jak ubohý je demagog.

V tomto článku se snaží sdělit, že Alexandrovci jsou vlastně ruské speciální komando, které v rámci hybridní války provede útok na Českou republiku. Nešetří v něm pojmy jako hybridní válka, nepřátelská vojska a kolaborace. A navíc doplňuje svou představu o strategii vedení války.

Takže (ve zkratce) nás údajně přepadnou diverzanti a tleskat jim budou kolaboranti.

Já fakt nevím (neb nejsem odborníkem v této oblasti), ale není už náhodou Tomáš Peszyński zralý na umístění v nějakém tom ústavu?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vavrjan vavrjan | E-mail | 10. října 2015 v 11:53 | Reagovat

Alexandrovci to je špička ve sborovém zpěvu. Pezynsky je špička mezi blby. Prostě malý český človíček. Co dokázal,   umí pouze štvát. Snad ani neví čím se vlastně Alexandrovci ve světě prezentují. Každý přední umělec si klade za čest, že s nimi může vystupit.

2 kos kos | 12. října 2015 v 20:29 | Reagovat

Tomáš Peszyński opravdu musel asi „hodně přemýšlet“ aby se mohl dokázat se naplno takhle demonstrovat. :-) Myslím si, že svoji hloupost dává najevo veřejně a „hlava mu asi už nebere“ že škodí hlavně sám sobě. Ještě štěstí, že neprozradil že v Rusku žerou děti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama