Podpořte tento blog

16. září 2015 v 14:21 | Honza |  Informativní
Je to více než rok, co jsem zde měl anketu, v níž jsem se ptal, zda jste ochotni finančně podpořit činnost tohoto blogu. Asi 1/3 z vás odpověděla kladně. Avšak jen několik lidí bylo ochotno dostát svému slovu. Těmto lidem tímto velmi děkuji.


Do dnešního dne jsem obdržel 1620 Kč (jak je i uvedeno nalevo pod aktuální anketou). Tuto částku jsem použil zejména na financování tisku materiálů a cestovné na několik demonstrací, kterých jsem se účastnil.

Bohužel tato částka ani zdaleka nepokryla všechny náklady spojené s aktivitami tohoto blogu a mnohé z nich jsem tak musel zastavit.

Financování z vlastních zdrojů mám velmi omezené, jelikož dlouhodobě marodím.

Touto cestou tak prosím všechny, kteří mají zájem finančně podpořit tento blog a jeho aktivity, aby mne kontaktovali na email nergal@email.cz.

Na začátku tohoto měsíce jsem zde psal o tom, že tento blog již funguje čtyři roky. Věřím, že bude fungovat i nadále. Ale proto potřebuji i vaši pomoc.

Tento blog nebyl vytvořen a není provozován pro mne. Je zde pro vás. Provozuji jej bez nároku na jakýkoliv honorář (opravdu nejsem placený ruský agent - jak mi už někdo hodně "inteligentní" psal). Proto se na vás obracím a proto doufám, že pomůžete.


Doplnění z 25. září

Aktuálně jsou k dispozici tři možnosti:
- bankovní převod
- PayPal
- Bitcoin

Stačí, kdyby každý (nebo téměř každý) občasný či pravidelný čtenář blogu pomohl občas nebo i pravidelně částkou v i řádech desetikorun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama