Jsme poslušným protektorátem?

30. září 2015 v 7:42 | Honza |  Vládní svinstva
Byla to jen další habaďúra. Ostatně ani nic jiného se nedalo očekávat. A já stále nechápu, jak mohou někteří občané naší země té naší politické "elitě" opakovaně skočit na špek (rohlík, koblihu...).


Naše vláda se až do jisté chvíle tvářila jako zásadně odmítající nějaké ty kvóty pro umístění imigrantů. A nešetřila siláckou rétorikou, že to bohdá nikdy nedopustí.

Svobodné rozhodnutí a vůle je ta tam. A Německo (pardon Brusel) opět pozvedá svůj diktátorský bič. Suverenita a právo rozhodovat o své vlastní zemi jsou dle Bruselu nejspíše deviace a podle toho to taky dopadlo.

Jak píše Petr Hájek:
"30. září 1938 byla pod německým tlakem v Mnichově podepsána "smlouva" evropských velmocí, která nás donutila rezignovat na naši suverenitu a vedla k rozbití státu. 22. září 2015 si dáme repete. Německý mocipán, za asistence dalších evropských "spoluvládců", nám nadiktuje v zásadě totéž. Jen se tentokrát Mnichov bude jmenovat Brusel, ve stejné logice, jako se německé Čtvrté říši říká Evropská unie."

Ano. Naše vláda opět ustoupila diktátu. Ač Česká republika (a Slovensko, Rumunsko a Maďarsko) hlasovala proti kvótám a naši politici s nimi údajně nesouhlasí, nebude se proti výsledku hlasování nic podnikat a poslušně se sklapnou podpatky.

To bylo řečí o polské zradě (Polsko se rozhodlo hezky prounijně kvóty podpořit) a rozpadu Visegrádu. To bylo řečí o naší silné pozici.

Naše země je opět zemí druhé kategorie. A občané naší země jsou opět jen poddaní. Sloužící, kteří poslušně ohnou hřbet a budou šlapat pod diktátem Čtvrté říše.

Cestu z pekla naznačilo Slovensko. To, dle premiéra Roberta Fica, nehodlá kvóty respektovat. Fico schválení kvót označil za diktát většiny:
"Evropská unie takto nikdy nefungovala. Slovensko je suverénní země a je to diktát většiny ve velmi citlivém tématu. Nemůžeme dovolit, aby Evropa fungovala tak, že velké země přehlasují ty malé. Pokud by to tak bylo, je to konec Unie."

Řešením je už jen jediné. Okamžité vystoupení z Evropské unie. Která se stejně nejspíše hroutí.

Na závěr bych zde připomenul jedno datum. Datum, které těsně navazuje na současný diktát.
Jde o 23. září 1938. Toho dne byla vyhlášena všeobecná mobilizace a tehdejší Československá republika vstoupila do branné pohotovosti.

Dnes, jako i tehdy, jsou naše země a náš národ v ohrožení.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ma-li Ma-li | Web | 25. prosince 2015 v 20:20 | Reagovat

A to se obávám, a zcela oprávněně, že tohle je jen lehký začátek. Pokud tam stále bude vláda Sobotky, nic se nezmění. Těším se na volby a pevně doufám, že se do sněmovny dostanou republikáni v čele se Sládkem, protože dle mého názoru je jediný schopný tam udělat pěknej vítr a rozbouřit stojaté vody. Co se týče EU, už dávno jsme tam něměli být, ani jsme tam neměli lézt....stejně jako do NATO :/ A nejsmutnější je, že člověk ani neví, jak to je. Buď jsou lidi natolik debilní a neustále volí ty svoje ČSSD, hnutí Ano a podobně, nebo jsou ty výsledky zfalšované. Nevím, co je horší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama