Tak jsem taky na seznamu

31. srpna 2015 v 8:58 | Honza |  Myšlenky ovčanstva
Už jsem se zde dvakráte (zde a zde) zmínil o seznamech tzv. proruských webů. Tedy o seznamech webů, kde se publikují názory, které nejsou jaksi v souladu s aktuální "jedinou správnou pravdou".

No a na jednom takovém seznamu jsem se ocitl i já.


Abych to tedy upřesnil, na seznamu je moje osobní FB stránka. A jde o seznam, který je vytvářen nějakým "hrdinou" taktéž na FB stránce Seznam ruských agentů na českém internetu.
Tak nějak ale marně hloubám v paměti, kdy jsem se jako někomu upsal.

Nicméně je mi jasné, že tento seznam je opět dalším výplodem šaška, který nemá nic jiného na práci (a nic jiného ani nejspíše neumí), než vyhledávat osoby, které mu názorově nesedí. Což však už docela smrdí nějakým tím omezováním svobody slova a nějakou tou totalitou.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Had Had | 31. srpna 2015 v 15:06 | Reagovat

Je to rebel....... :-D  :-D  :-D

2 ordinary ordinary | 3. září 2015 v 15:30 | Reagovat

Celá akce občanské neposlušnosti zavání anarchií. Lze to odvodit od názorů lidí v pro každého "dostupných" třeba na pracovišti nebo v blízkém sousedství, kdy zjevný příklon k levicovému radikalismu projevují lidé s nedostatečnou dedukcí aktuálního spol. dění nebo i přes snahu malým přínosem třeba v prac. procesu. Alarmující je tohoto přímá úměra spolu se sníženou schopností sebereflexe. Dodám snad jen tolik: evoluci určuje buďto mentální kvalita, nebo, a to bohužel masa. Tzv. "bolševizmus". Uvidíme tedy kam se vývoj vydá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama