Diktatura LGBT lobby

5. června 2015 v 7:54 | Honza |  Postřehy
Tento článek jsem napsal díky sílící pseudohumanistické homoagendě, která nám vnucuje myšlenku, že být homosexuální je vlastně fajn. A že partnerské soužití osob stejného pohlaví je něco víc než tradiční rodina.

A taky díky informaci, která byla zveřejněna na Novinkách.cz. Ta se týká zpřísnění trestu pro Rudolfa Martina Nováka, který vědomě ohrožoval své partnery nákazou virem HIV.


Nejdříve musím říci, že nemám absolutně nic proti homosexuálně orientovaným lidem. Jsem však velmi ostře vyhraněný proti agendě, kterou vytváří LGBT komunita. Agendě, která útočí na tradiční hodnoty a rodinu a vytváří představu, že oni jsou ti lepší.

Proti nenávistné kampani LGBT komunity otevřeně vystoupil mluvčí homosexuálního hnutí Homovox Jean Pierre Delaume Myard. Toto hnutí, ač je hnutím homosexuálů, odmítá sňatky mezi homosexuály a adopci dětí páry stejného pohlaví.

A co tento člověk říká?

"Zažil jsem diktaturu této lobby dost a dost. Je třeba rozlišovat gaye od homosexuála. Pokud jsi homosexuál a nesmýšlíš jako LGBT lobby, budeš manipulován. Tato lobby proti tobě zaujme homofobní postoj. Homosexuálové jako by nesměli myslet vlastní hlavou. Tato lobby se však stále více rozmáhá v institucích. Je zapotřebí proti ní zakročit, protože nereprezentuje homosexuály. Lobby LGBT chce zničit instituci manželství a rodiny. Netřeba tedy zaměňovat homosexuála a gaye. Gayové jsou militantní aktivisté, kteří chtějí vsugerovat veřejnosti, že se homosexuálové dožadují práva na adopci dítěte. Předně však platí, že dítě není právo. Ve Francii nám lhali, když při prosazení zákona o redefinici manželství tvrdili, že šlo o požadavek homosexuálů. Není tomu tak. Požadovala to gay lobby, která je v Evropě velice mocná. Já jako homosexuál jsem proti registrovanému partnerství homosexuálů i proti tzv. homosexuálnímu manželství, protože to s sebou nese otázku dětí. Naše sexualita je pouze naší věcí a je nepřípustné úmyslně připravovat dítě o otce či matku. Homosexuálové nežádají nic. Zmíněné požadavky homosexuálové nesdílejí, ani nemají, jsou požadovány jen velice malou skupinkou gay lobbistů, která je však velice mocná, protože má ekonomické prostředky a kontroluje média."

Co na to říct?
Asi jen to, že ti naši lidskoprávní "humanisté" jsou opravdu mimo mísu a kritika skutků, které mají "přiblížit" homokomunitu lidem (a dokonce i dětem) je namístě.


Zdroj zde.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 1:05 | Reagovat

Já tomu věřím a článek jsem sdílel na svém webu. LGBT Lobby je pohroma. :-x

2 Blueberry Blueberry | 19. prosince 2015 v 11:27 | Reagovat

Osobně jsem na stejné pohlaví a s tímhle nesouhlasím... Taky si chci jednou někoho vzít a dítě si s ním klidně adoptovat... Pf.

3 Honz Honz | 5. února 2016 v 13:36 | Reagovat

Určitě na tom je kus pravdy. Já sem nikdy ač sem gay nic takového nikdy nežádal. Jsou to samozvanci, kteří jednají za nás a už hezky dlouho. Já si nikoho vzít nechci a dítě už vůbec nechci adoptovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama