Křehčený Babiš

12. května 2015 v 9:03 | Honza |  Vládní svinstva
Asi každý z vás zná pojem křehčené maso. Jde o tzv. masný polotovar, kdy se do masa napíchá voda, sůl, stabilizátory a další přísady. Maso nabyde na objemu a vypadá lákavě. Avšak jeho časté přesolení a chemická pachuť způsobují nepoživatelnost. A při jeho koupi vždy a bez výjimky proděláte.

No a právě takový polotovar nám vzniknul z Andreje Babiše. Během jeho návštěvy Spojených států. Namátkou bych zmínil jeho změnu názorů ve financování resortů, kdy se nově do sociální oblasti již nebudou sypat další finance. A půjdou převážně na obranu (tedy armádu).


Je známo, že Andrej Babiš má vřelé vztahy s velvyslancem Andrewem Schapirem. A nově začíná kritizovat kroky Miloše Zemana, přičemž tato kritika je shodná s tím, co vykřikuje právě Schapiro.

Na své cestě měl Babiš hájit zájmy České republiky. Avšak spíše byl ve Spojených státech důsledně proškolen, aby hájil zájmy někoho jiného. Protože jen tak mu ten někdo bude moci zajistit podporu.

Je více než zřejmé, že Andrej Babiš byl do české politiky dosazen v ten nejlepší správný okamžik. Převzal moc těsně po kolapsu vlády Petra Nečase (kde se navíc předpokládá její účelové rozložení).

Na obzoru se nyní rýsuje nová změna. Andrej Babiš dnes vlastní ne nepodstatnou část mainstreamových médií, která jsou schopná šířit jen tu "správnou pravdu". A současně pomalu získává podporu tzv. Velkého bratra. Jeho další politická kariéra je připravována.

ODS a TOP 09 jsou mimo hru a největším soupeřem pro ANO zůstává ČSSD. Což Babiš sám přiznal na 26. schůzi poslanecké sněmovny dne 8. dubna. V nejbližších volbách tak ANO může získat drtivou převahu. A není možné vyloučit, že se bude nutně jednat o volby řádné. Rozklad současné koalice může přijít bez varování a náhle. Tak jako tomu bylo u vlády Petra Nečase. A následující volby pak budou zcela v režii ANO a poradců z USA. Andrej Babiš se tak lehce může stát příštím premiérem nebo dokonce i prezidentem.

Jedinou možností, jak zvrátit tento proces (který v podstatě povede k likvidaci demokracie v naší zemi), je vznik politického hnutí či uskupení, které bude schopno provést změnu poměrů v naší zemi. Toto uskupení musí nutně upřednostňovat národní zájmy a musí vytvořit cestu k ukončení členství naší země v EU a NATO. Bez toho bude naše země stále v područí cizích zájmů a politici tak budou pracovat proti nám.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | E-mail | 12. května 2015 v 13:13 | Reagovat

Babiš je katastrofa pro Český stát. Jeho osobní zájmy budou vždy převažovat nad zájmy státu. Může říkat co chce, ale věřit se mu nedá. Věří mu pouze ti, co se s ním svezli za mocí. Ale i tady se snad o víře v Babiše a jeho schopnosti dá pochybovat. Ti co jsou ve funkcích protestovat nebudou, puč proti němu osnovat rovněž ne a ti co ho volili možná dostanou v příštích volbách koblihy 2 , nebo něco jiného například, když situace nebude příznivá ANO, tak šáhne i pro kuřátko. Zatím kuře dostal pouze Jarda Jágr a to v reklamě, těsně před volbama. No snad se na tu luzu co ho volí dostane také. :-x

2 jitka jitka | E-mail | 12. května 2015 v 17:04 | Reagovat

dobrý den,užtu let odebírám blog občanská neposlušnost,a ted teda co mám dělat a koho volit.vše je špatně.copak se zde opravdu nenajde nikdo kdo nekrade nebo už si nenakrad,jsou tu ufo milionáři ,jenže co teda dál?!

3 Tomáš Marný Tomáš Marný | 16. května 2015 v 16:21 | Reagovat

Sice  nejsem zastáncem komunistů,ale budu volit právě je.
Jestli budeme volit tak,jako doposud,že bude mnoho stran,tak se nám ty hlasy pěkně roztříští a vyhraje kdo?No přece opět ten,kterého jsme nechtěli!!!My,co jsme v 89 roce cinkali klíčema,máme možnost porovnat,kdy bylo lépe?!Jak podotýkám,byl jsem trochu perzekuován,ale za komunistů bylo o 100% lépe.Mladým se vymývají mozky,že bylo hůř,ale není to pravda!!!
Proto kvůli neroztříštěnosti hlasů budu volit KSČM !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama