Trafikanti opět jenom sobě

7. února 2015 v 10:18 | Honza |  Vládní svinstva
Když jsem psal článek Trafikanti sobě, bylo mi jasné, že naše "úžasná" pravicová opozice začne opět hloupě kvokat. A fakt jsem se nespletl. Co taky čekat od sebranky, která se během svého vládnutí snažila z naší země vyždímat všechno, co šlo.


Když se objevila informace, že se aktuální vláda nehodlá zabývat zákonem, který měl zabránit umísťování vysloužilých či zasloužilých spolustraníků do kontrolních orgánů, byla to právě ODS a TOP 09, které měly nejvíce řečí o neplnění slibů.

Jenže jak je to ve skutečnosti?

Všichni víme, jak se ODS snažila umístit své členy všude, kam to jen šlo a kde to bylo výhodné. A dnes se ukazuje, že se stejně tak chovala i TOP 09.

Hlavní město Praha je zářným příkladem trafikantismu obludných rozměrů. V době primátorování Tomáše Hudečka byla v Praze u moci TOP 09. A svými zástupci obsadila z drtivé většiny dozorčí či řídící orgány u společností Dopravní podnik, Obecní dům, Kolektory Praha, Pražská energetika, Pražská plynárenská či Pražské služby.

Na účty politiků a jejich kamarádů jdou peníze v souhrnné výši v řádech milionů.

Ještě bych se okrajově (protože více hnusu tu už nesnesu uvádět) zmínil o tom, že to byla právě ODS, která za trafiky prosadila sporné církevní restituce. A je to právě ODS a TOP 09, kdo systém trafik zdokonalil na takovou úroveň, že ani soudy nemají šanci.

Je obecně známo, že někteří aktivnější trafikanti sedí na více židlích najednou. A tak se také nabízí otázka, jak to všechno stíhají.

Nemyslím si, že se zde bojuje o zrušení trafik. Celá ta komedie je o tom, kdo si je z minula udrží a kdo nové dostane.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 7. února 2015 v 17:15 | Reagovat

Zdravím Vás,

tak výše uvedené mě ani tak moc nepřekvapuje. Dokud se centrální systém nezmění, do té doby nebude v této zemi nikdy skutečný klid.

S pozdravem, Lukáš Přibyl.

2 Láďa Láďa | 11. února 2015 v 12:38 | Reagovat

Pane Přibyle, nevím jestli centrální,ale každopádně systém to je. Tady pomůže jen zrušení. Už žádnej systém.
Každopádně je od národa nesmírná naivita pokud čekají, že se to samo nebo po volbách změní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama