Ohlédnutí za rokem 2014

5. ledna 2015 v 8:23 | Honza |  Informativní
Jak jsem slíbil, přináším vám článek, který je lehkým ohlédnutím za rokem 2014.

Asi nejvíce světovou i tuzemskou politiku ovlivnila situace na Ukrajině. Opět byl z podsvětí vyvolán démon studené války a mnozí politici ukázali, že jsou stále pod vlivem ideologické omezenosti.


Ve svých článcích jsem se v loňském roce Ukrajinou často zabýval. Zejména z toho důvodu, že národ byl (a stále je) cíleně manipulován. Média a politici lhali, překrucovali události a zneužívali názorové nejednotnosti.

Už díky výše uvedenému byla mým dalším tématem mediální prostituce. Presstitutky, jak našim novinářům s oblibou říkám, pracovaly na jediném - ještě více rozdělit národ. Přilévaly olej do ohně a rozdmýchávaly nenávistné a agresivní postoje proti všemu, co není politicky korektní a v kurzu.

Samozřejmě zde bylo ještě mnoho dalších témat a informací, kde jsem se snažil ukázat, že v naší zemi (a i ve světě) něco proklatě zavání. Bohužel stále to mnoho lidí nevidí nebo nechce vidět.

Právě z těchto důvodů se i nadále budu snažit přinášet vám, čtenářům blogu, informace o podivnostech, svinstvech a útocích na svobodu v naší zemi a ve světě.

Konec loňského roku byl poznamenán technickou závadou mého počítače. Závadou nejasného původu a charakteru (i přes veškerou snahu servisu a výměnu různých komponent se nezjistilo, o co se jedná). Situace byla dočasně vyřešena jiným počítačem.

U článku Jsem zpět, Lukáš psal, že by to moc nedramatizoval. Avšak současný stav mě stále více utvrzuje v tom, že je to více než podivné. Je mi totiž jasné, že protivládní aktivisté jsou trnem v oku u některých politiků a bezpečnostních složek. A že jsou minimálně monitorováni. I na mě má být údajně vedena Policií ČR složka, v níž jsem označen za extremistu.

Ať je to jak chce, nepolevím a budu vám i nadále přinášet články, které snad i dalším lidem otevřou oči.


Závěrem opět nějaká ta statistika...

Do 3. 1. 2015 (kdy jsem psal tento článek) zaznamenalo počítadlo 159070 návštěv blogu.
Nejvíce přístupů bylo 16. 3. - 1591.
Nejvíce přístupů za měsíc bylo v březnu - 11848.
Nejméně přístupů za měsíc bylo v prosinci 2323.
Celkem přístupů za rok 2014 - 66687.

Nejvíce komentovaným byl v roce 2014 článek Novinky.cz omezují diskusi - 106 komentářů (je to současně i nejvíce komentovaný článek vůbec).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | Web | 7. ledna 2015 v 14:33 | Reagovat

Tak vše nej a ať se i v dalších letech daří tak jako doposud ne-li lépe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama