Úpadek ve Spojených státech

16. září 2014 v 7:23 | Honza |  Ze světa
Média nám stále vnucují informace, že ekonomika Spojených států roste. Jsou to lži vážení. Ekonomika USA jede již jen na print-dollar. FED drží hodnotu dolaru emisemi nových bankovek, jejichž hodnota je čistě teoretická. A aby americká vláda zabránila inflaci, prosazuje fenomén tzv. globálního chudnutí.Nové a nové emise peněz sebou nesou riziko inflace. V případě Spojených států pak hyperinflace. Protože jednou ta bublina praskne.

Spojené státy dnes žijí především z importu všemožného zboží z celého světa. To nakupují právě za svůj pochybný dolar. Avšak stačí, aby tamní ekonomika měla větší problémy nakupovat. To sebou přinese větší sociální dopady pro nejchudší vrstvy obyvatel.

A že těch chudých není málo, to se z oficiálních médií nedozvíme vůbec.

Ve Spojených státech žije přibližně 300 milionů obyvatel. Až 70 milionů (tedy cca 1/4) z nich je dnes odkázáno na potravinové poukázky. A cca 150 milionů pobírá, vzhledem k nízkým příjmům, nějaký sociální příspěvek.

Některá média nedávno přinesla informaci o masivním výpadku sociálních karet (welfare), které jsou jakousi obdobou u nás již zrušených sKaret. Podle mnohých Američanů šlo o test americké vlády. Mělo se tak zjistit, jak bude vybraný vzorek obyvatelstva reagovat na krach veřejných financí. Tento výpadek byl omezen jen na část USA. V ostatních státech došlo však k masivním nájezdům na obchodní domy, které byly často úplně vykoupeny.

Několik měsíců se objevují informace, že americká armáda nacvičuje scénáře sociální krize a následných nepokojů. Pro tyto účely pak mají sloužit známá detenční centra, které spravuje FEMA. Ty jsou od konce 90. let budovány po celém území USA a připomínají koncentrační tábory.

Ekonomika USA již nefunguje na principu tržního hospodářství. Jde o tzv. parazitický kapitalismus. Hospodářský růst není zajišťován výkonem domácího hospodářství a průmyslu, ale hospodářským výkonem jiných zemí. Spojené státy světu nabídly ohromnou vojenskou sílu. A na oplátku trvají na tom, aby jim svět prodával svou produkci za jejich dolar. Dolar tak (stejně jako euro) není podložen výkonem vnitřní ekonomiky, ale mocensky-obchodním parazitickým vztahem závislým na ochotě cizích zemí akceptovat print-money.

Pokud by se svět rozhodl prodávat za jinou měnu, pak by se celý americký ekonomický systém zhroutil. Proto dnes USA tak brojí proti Rusku a jeho snahám o vytvoření alternativního obchodního systému BRICS. Proto dnes USA neváhají zatáhnout svět do války (v níž bude záminkou Ukrajina), která v konečném důsledku celý svět může zničit.

Je naší povinností této zrůdné strategii zabránit.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pavel Král Pavel Král | 16. září 2014 v 8:54 | Reagovat

Koukám, že po odhalení trotlů už tu neprobíhá klasický spam o nepravdách :)).

2 palailogos palailogos | 16. září 2014 v 21:01 | Reagovat

Dobrý, jednoduchý, srozumitelný, pravdivý. Votázka je, kam až to ten sociálfašoun Vobama Husajn je schopnej hnát

3 Thomas Thomas | 16. září 2014 v 22:36 | Reagovat

Co se nás týká ještě více je fakt, že spousta přisluhovačů této zrůdy a podplacených análních čichačů i koštovatelů vládne EU!
A to je NÁŠ problém a NAŠE ostuda!

4 Gus Gus | 21. září 2014 v 10:45 | Reagovat

Asi by se světové elity měly dozvědět, co si jejich ovce (=lidé) myslí. Taková demonstrace proti vstupu UA do EU by mohl být dobrý začátek.

5 Bojuji za svobodu! Bojuji za svobodu! | E-mail | Web | 30. září 2014 v 20:23 | Reagovat

Prosíme vás,zamyslete se jestli vám jen nevymýváme mozek.
Protože chceme vybudovat hnutí boje za Svobodu které nebude zmanipulovatelné jakýmkoli směrem v něčí prospěch a nebo prospěch menšiny.
Chceme svobodu která bude stejnou svobodou pro každého z nás!
Tato organizace kterou jsme se rozhodly založit je nezisková,má za úkol co nejvíce spravedlivý svět pro každého z nás.
Jsme prostě Anonymous Legie anonymních občanů.
Jsme lidé co se rozhodly bojovat za svobodu ne jen svou,ale i těch Ostatních!
Jsme lidé co našly odvahu říci -Dost!
-Stačilo!
-My nechceme sloužit nadnárodním korporacím a kapitálu!
Všechno je jen na nás všech!
Jenom my můžeme mýt tu moc všechno změnit.
Bojujeme za svobodu nás všech.
Prosím přidejte se.
https://www.facebook.com/AnonymousLegieANobcanu
http://www.anonymous-legie-an-obcanu.8u.cz/

6 Jan Jan | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 9:24 | Reagovat

Já USA v úpadku nevidím, mně se tam hodně dobře investuje, ale je fakt, že jsem k tomu potřeboval imigrační kartu a další služby http://www.immigrationbiz.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama