Pochod proti rodině

16. srpna 2014 v 14:11 | Honza |  Postřehy
Dnes se opět koná pochod Prague Pride, který je jakýmsi festivalem komunity LGBT. Ve skutečnosti jde však o zpolitizovanou akci podporující homosexualismus a s ním spojené rizikové chování, které je příčinou velkého nárůstu nakažených virem HIV a dalšími závažnými nemocemi.


Rozhodně si nemyslím, že jde o nějakou ukázku hrdosti, jak je nám manipulativně předkládáno. Spíše jde o propagaci chování, které není přirozené, a dovolím si říci, že jde o odchylku, která nemá v přírodě co dělat.

Je mi jasné, že se mnou někdo nemusí souhlasit a bude tu předkládat informace o homosexuálním chování opic a jiných živočichů. A že tato orientace je vrozená. Avšak pokud se podíváme podrobněji na toto chování, zjistíme, že u všech živočichů a tedy i lidí jde často o psychicky vyvolaný stav, který má několik hlavních příčin. V přírodě jde nejčastěji o složité sociální vztahy (nejčastěji u opic) a často jde také o tzv. vyčkávací taktiku (s čímž souvisí i nereproduktivní heterosexualita), kdy takto některé druhy regulují počet jedinců ve skupině.

U člověka se však nejčastěji jedná o promiskuitní chování ovlivněné propagandistickou snahou o kontrolu počtu obyvatel. Někdo se může domnívat, že jde o konspirační teorii. Avšak stačí se podívat na současný směr, který je udáván v USA a EU. V mnoha zemích unie se dnes vážně diskutuje o zákazu používání označení otec a matka a zavedení neurčitého tvaru rodič. Dalším příkladem jsou nové "učebnice", dle nichž například v Německu učí již děti v mateřských školách chovat se jako příslušník opačného pohlaví.

Zcela jasně se jedná o pokusy překonstruovat svět a vymítit přirozené a historicky dané zvyklosti a normy. Obecně je Evropa k této jinakosti velmi tolerantní. To však neznamená, že je nutné tuto jinakost i glorifikovat a propagovat jako něco víc, než je přirozené chování.

Chtěl bych se tu zmínit i o pýše na svou jinakost. Pýcha často vede k neopodstatněnému pocitu nadřazenosti. Což dnes můžeme u LGBT komunity pozorovat. A tento pohled je nám například pochodem Prague Pride násilně vnucován. Sexuální orientace je soukromou věcí každého z nás a je dle mne nesmyslné tuto orientaci veřejně propagovat jako něco jedinečného.

Je také nutné říci, že jsou to právě homosexuálové (tedy především gayové), kdo po světě rozšířil epidemii AIDS. Až následně přišlo riziko od narkomanů a heterosexuálů. Tento fakt byl nejednou prokázán a je zcela úmyslně zamlčován z důvodu korektnosti.

Tento článek tak nemá za cíl říci, že mě, jako jeho autorovi, homosexuálové vadí. To, co mi skutečně vadí a to, co považuji za nepřípustné a zhovadilé, je agresivní, exhibicionistická a propagandistická akce ve stylu "my jsme homo a kdo je víc". Kořeny naší civilizace jsou založeny na tradiční rodině složené z otce, matky a blíže neurčeného počtu dětí. A homosexuální orientace byla vždy vnímána jako anomálie a jakýsi útěk z nudy u několika málo jedinců. Tuto tradici nemá nikdo právo pošlapávat.

Tak jako čínský symbol jin a jang říká, že pro správný chod světa jsou důležité protikladné principy, pak i pro správný chod rodiny a zdravý vývoj dětí je důležitá přítomnost matky (ženy) a otce (muže). Tento princip je nevyvratitelný a obecně uznávaný.

V zájmu tradiční rodiny bych tak i chtěl vyzvat čtenáře tohoto blogu k bojkotu těch, kteří se bezmyšlenkovitě podílí na propagandě homosexualismu. Tedy podpoře Prague Pride.


Bojkot:

Seznam.czDalší podporovatelé a partneři Prague Pride zde.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 janakiev žorž janakiev žorž | E-mail | 16. srpna 2014 v 15:35 | Reagovat

a honziku zapomnel jste na jednu maličkost na ekonomickou stranku veci -muž si vezme ženu a splodi deti a to jsou dalši potencialni platce dani což buznoši jaksi nemužou -čili nic ve zlem ale lehce řečeno-paraziti-trubci

2 Carlos652 Carlos652 | 16. srpna 2014 v 21:38 | Reagovat

Netoleruji, nesouhlasím, Hnus.

3 Jan928 Jan928 | 17. srpna 2014 v 11:01 | Reagovat

Nemám rád tyhle show, protože se mi nelíbí, že abnormalita je předváděna jako něco, co je vlastně v pořádku. Chápu, že sexuální orientace je vrozená a osoby stejného pohlaví, které to k soibě přitahuje toleruju, pokud tuto záležitost neprezentují jako na té pražské show. Taky nechápu, co tam policie chránila. Nerad bych se dočkal doby, kdy opravdu rodina bude něco, co společnost zavrhuje a lidstvo skončí jako ten opičí druh, co neustále kopuluje bez ohledu na pohlaví, věk a příbuznost. :-?

4 Nys Nys | 18. srpna 2014 v 14:09 | Reagovat

Koukám že vás česká media dobře zmanipulovala a vy už tedy víte co si máte o lidské homosexualitě správně myslet...Několik exibicionistů (kteří se vyskytují vždy a všude bez ohledu na sex.orientaci) se prostě předvádí.  Zvlášť když jsou u toho kamery a diváci. Je to všechno jen otázka výše jejich IQ. Taková Technopárty, Mokré tričko , či celebríny které se veřejně chlubí a mezi sebou jaksi soutěží koho už ošu..ly - to je přeci dtto v bledě modrém. To ovšem nevadí nikomu. Tomu se říká show. TV samozřejmě ochotně z Prague Pride odvysílá převážně pouze tyto záběry. A diváci mají jasno, podprahově jim byl "správný názor" sdělen.Že byl jinak průvod klidný a pohodový a proč se vlastně pořádá, to divákovi už nikdo neřekne.Stačí, že si divák ze záběrů udělá ten "správný názor"jako např.vy: "jde o propagaci chování, které není přirozené, a dovolím si říci, že jde o odchylku, která nemá v přírodě co dělat... " Bravo pane autore 8-)

5 Ondra Ondra | 18. srpna 2014 v 16:31 | Reagovat

[4]: A hele, první apologet buzol, have a cookie.

6 Nys Nys | 19. srpna 2014 v 9:28 | Reagovat

[5]: Sice to není  podstatné a nic ti do toho není, ovšem při tvé slabomyslnosti je ale potřeba abys měl občas nějaké správné informace: Jsem hetero. You're the idiot.

7 Ondra Ondra | 19. srpna 2014 v 15:19 | Reagovat

[6]: Nic o tom, že jsi homosexuál jsem neřekl. A najdi si definici slova apologet, díky. You're the feeble-minded one.

8 Jarek Jarek | E-mail | 23. srpna 2014 v 10:23 | Reagovat

Myslím, že většina homosexuálů je normálních. Tím myslím prospěšných pro společnost a dokonce jsou i takoví co slušně vychovávají děti (třeba i cizí), z kterých jsou pak normální hetero. Nelíbí se mi sice ta propaganda, protože to se zase někdo snaží zviditelnit, ale celkově je pro mě homosexuál 100x přijatelnější i když je bez děcek, než cigán s 10ti děckama. Když to nedělají na veřejnosti a nikoho tím neohrožují, tak ať si klidně stkají co chtějí kam chtějí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama