Schwarzenberg se prokecl

23. května 2014 v 12:00 | Honza |  Postřehy
Kdo rozhoduje o klíčových záležitostech světové politiky? Kdo má v rukou životy lidí. Kdo může rozhodnout o útoku na jakoukoli zemi?
Pokud si myslíte, že to dělají politici veřejně, pak se hrubě mýlíte.


Během jednání Poslanecké sněmovny dne 7. května 2014 nám Karel Schwarzenberg sdělil, kdo rozhodl o bombardování Srbska (označováno jako Operace Spojenecká síla nebo také humanitární bombardování).

Během jednání Trilaterální komise (mladší sestra Bilderbergu) se hlasovalo o útoku na suverénní stát.

"Rád bych prostřednictvím pana předsedajícího upozornil pana poslance Foldynu, že nasedl falešným informacím. Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně předtím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commission ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Carl Bildt a potom jsem byl já v té diskusi. Je něco jiného, když ta válka proběhla a Srbsko ztratilo nadvládu nad Kosovem a nebyla nejmenší naděje možnosti, že by ji získalo zpátky, že jsem uznal Kosovo jako nezávislou zem. Ale bombardování Srbska jsem opravdu nepodpořil. Děkuji mnohokrát."

Přepis jednání zde.

Karel Schwarzenberg se nejspíše nechal vyprovokovat a obhajoval se, že bombardování nepodpořil. Avšak současně tím přiznal, že se na jednáních podivných uzavřených skupin hlasuje o tak zásadních událostech. To je jistě nepřípustné. To, že nikým nevolená skupina zde rozhoduje o záležitostech světového významu je děsivé.

V té době neměl Karel Schwarzenberg žádnou funkci v české politice. Jeho záporný postoj k bombardování jej však nijak neomlouvá, už proto, že se nadále podílí na usilování o totalitní světovládu.

Karel Schwarzenberg tak představuje bezpečnostní riziko pro náš stát a pro vývoj světového dění obecně.

Závěrem bych chtěl podotknout, že výše uvedená záležitost byla pochybovači označována jako nepodložená konspirační teorie. Je zřejmé, že budoucnost odhalí ještě mnohé závažné věci, které jsou dnes záměrně bagatelizovány.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jakub Jakub | 23. května 2014 v 17:17 | Reagovat

Milý Honzo měl byste se živit jako profesionální bavič. Tleskám za pojem "bezpečnostní riziko"  :-D

2 Lukas Lukas | 23. května 2014 v 18:05 | Reagovat

Tajné spolky se už roky za zády světových vlád snaží ovládnout zemi, Honza z občanské neposlušnosti na ně ale přišel a je jim na stopě. Hned se mi dnes bude spát lépe.
Jestli jste si dodnes myslel že politici se nestýkají mimo jednání a že převážná většina záležitostí se dohodne neformálně mimo samotná jednaní, tak se o tom, jak to ve skutečnosti chodím máte ještě hodně co učit.
Běžte raději ven, navštivte příbuzné, žíjte svůj život a neztrácejte čas vymýšlením takovýchto kravin.

3 Máří Kosáček Máří Kosáček | E-mail | Web | 23. května 2014 v 20:17 | Reagovat

Karla Schwarzenberga opravdu nemusím.

4 Malcolm Malcolm | 24. května 2014 v 20:17 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama