Operace Americké jaro

15. května 2014 v 9:07 | Honza |  Ze světa
Na zítřek 16. května je naplánován začátek akce, která může přinést velké změny ve Spojených státech. Tato akce byla nazvána Operace Americké jaro.


Administrativa současného prezidenta Baracka Husseina Obamy stále více oklešťuje ústavní práva, po celých Spojených státech jsou vybudovány nebo se budují internační tábory, ozbrojené složky jsou mohutně vyzbrojovány, DHS (Ministerstvo vnitřní bezpečnosti) získalo pravomoc zadržet či zabít kohokoliv (bez nutnosti mít k tomuto rozkaz nebo důvod), v platnost vstoupily pohotovostní plány.

To se již dnes vše děje.

Spojené státy se tak dostávají za bod, odkud již není návratu. Právě z toho důvodu je organizována tato akce, která má za cíl donutit současnou vládu USA k rezignaci. Celá akce má být nenásilná, ale účastníci hodlají být ozbrojeni střelnými zbraněmi.

Organizátoři očekávají mohutnou účast a lze tedy předpokládat (pokud se jejich výzva naplní), že Spojené státy zažijí mohutný otřes.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jakub Jakub | 16. května 2014 v 9:51 | Reagovat

Dlouho jsem se tak nezasmál jako při čtení tohoto blogu. Pokud jde o recesi tak klobouk dolů. Pokud ne, tak můžete s klidným svědomím nastoupit do Bohnic. Nejen že se postarají aby vás zlí Američané a EU netrápila, ale dostanete i teplé jídlo! Třeba vás budou následovat podobně smýšlející jedinci a pak bude konečně v ČR klid.

2 NENIE NENIE | 16. května 2014 v 11:58 | Reagovat

[1]:netusim co je tu k smichu, demostrace v USA probihaji jiz nejaky ten rok, ale otom se v komercnich medii jen tezko doctete, aktualni situace je pro radikalizaci jako stvorena, takze se neni cemu divit a jen sklizime to co jsem zaseli (nechali vladnout)

3 Jakub Jakub | 16. května 2014 v 13:07 | Reagovat

K smíchu je způsob podávání informací ze strany tohoto blogu. Za prvé se leckdy opírá o konspirační teorie, které Ockhamova břitva rozkrájí jedna dvě. Za druhé je to podávání naprosto všedních informací, jako něco zásadního, co je skrýváno veřejnosti (viz. tento článek). A teď je mi i k smíchu vaše odpověď :-D , jakožto člověka, který těmto informacím přikládá nějakou důležitost. Děkuji za zpříjemněný den.

4 Honza Honza | Web | 16. května 2014 v 18:09 | Reagovat

[2]: Když někteří jedinci nemají argumenty, tak alespoň informace zesměšňují. Je to jedna z technik manipulace. Jakub nám nesdělil nic podstatného a pouze zpochybňuje cokoliv na tomto blogu.

[3]: Pokud máte pocit, že tento článek popisuje všední událost, která je všeobecně známá, pak vás žádám o uvedení odkazu na článek v oficiálních médiích, které o tomto budou hovořit. Já doposud žádný nenašel a proto mohu říci, že je tato událost před veřejností záměrně utajována a informaci o ní máme tak pouze z médií alternativních.

5 Houstonský pardál Houstonský pardál | E-mail | 16. května 2014 v 22:13 | Reagovat

Ano ano - můžu podat nezkreslené informace přímo z dění jedné z největších demonstrací za odstranění BHO a jeho administrativy od vesla, zavření místních koncentráků, spálení těch milionů plastových body bags, které jsou připraveny ve FEMA. Jenom v Houstonu nás pochodoval téměř milion. Lidé nesli mávátka, provolávali slávu Rusku a Číně a žádali pana prezidenta Putina, aby zasáhl na obranu našich práv a hlavně životů, o které místní fašistický systém usiluje. Prosím tímto všechny obyčejné lidi, aby pravdivě informovali o tom, co se v USA děje. Tyto občanské nepokoje neprobíhají jenom zde na jihu, ale prakticky ve všech hlavních městech. Někde jsou již hlášeni ranění i mrtví, ale o tom se těžko dozvíte (CIA a NSA to všechno utají a svědky umlčí). Zítra jdu opět demonstrovat. Mám AR-15, pár zásobníků a všechno beru ssebou. Chci se mít tak dobře, jako se mají lidé v Rusku - nechci trpět pod fašistickým diktátem USA, EU, OSN, UNICEF, CIA, UNESCO, NATO a židovské lobby!!!!!!!!

6 Jakub Jakub | 17. května 2014 v 7:41 | Reagovat

[4]: Ale notak Honzo. Zesměšňování je technika manipulace? Od kdy? Myslíš, že když tebe a tvůj blog zesměšním tak manipuluji? Není to spíš naopak? Ty vydáváš informace, které jsou naprosto nezajímavé, za průlomové. Ano demonstruje se v USA, stejně tak v ČR, nebo třeba Rusku. Je to běžný jev v demokratickém uskupení. Samozřejmě je rozdíl mezi demonstrací a Demonstrací. To co ty popisuješ je naprosto bezvýznamná demonstrace, pořádaná bezvýznamnými lidmi BEZ podpory veřejnosti. Doporučuji ti zjistit původ této "demonstrace". A proč o tom média nepíší? Myslíš, že většinový národ zajímá to nějaký kovboj nemůže kvůli želvám pást tolik krav jako vždy? Ne, zajímá to jen lidi jako jsi ty a tobě podobní, kteří pak účelově manipulují s informacemi pro tvorbu senzací a podkládání konspiračních teorií. Kvůli lidem jako jsi ty pak lidé věří bludům a blbostem. Mě to aspoň poskytuje zábavu. Co to dává tobě? Pocit důležitosti?

7 Jožo Jožo | 18. července 2014 v 19:39 | Reagovat

njn  borec co ví vše nejlepe,ale žadny podklad nedodá. a na druhe straně borec co má stránky a zajímá se o okolí. :)  je ten první tak směšný,nebo sem se zas nechal unest? :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama