A zase ta korupce

18. dubna 2014 v 9:14 | Honza |  Vládní svinstva
Nedávno jsem se na internetu dočetl, že v poctivost politiků a úředníků věří jen dva lidé ze sta. Téměř všichni se tak domnívají, že korupce je běžnou praxí a je rozšířena mezi většinou veřejných činitelů.


Tyto informace, vycházející z průzkumu, vlastně i potvrzují závěry zprávy Evropské komise, dle níž je korupce v zemích EU závratná a každoročně připraví jejich ekonomiky o 120 miliard eur.

Dobře si pamatuji na řečičky Nečasovy vlády, která prý chtěla proti korupci bojovat a nakonec sama díky korupci vládních politiků padla.

U nás se zejména zneužívají veřejné peníze a jsou problémy se zadáváním zakázek. Politická sebranka čile zneužívá svého postavení a možností k obohacení vlastní kapsy. Vyšetřování korupce v drtivé většině případů není dokončeno nebo je předčasně uzavřeno nějakou tou milostí či "nedostatkem důkazů".

Pak se není čemu divit, že je naše země zdevastována a rozkradena. Můžeme jen doufat, že odpovědné brzy spravedlnost dostihne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 istaista istaista | E-mail | 18. dubna 2014 v 19:17 | Reagovat

Jsem skeptik, neb bordel, svinstvo, hnus je v současné společnosti po ,,25 letech.. přímo zažrán a výše uveené je považováno za ,,normálno,,. Počínaje Becherovkou, přes vládu, justici, až ke ,,spořádaným kapitálistům,, a ,,kulturnímu,, současnému svinstvu provozovaném, hérečkami, šašky, spisovateli, režiséry, producenty a jinými kulturnímu hnusy.,,BDĚNÍ SLUŠNÝCH OBČANŮ JA PAK NA ??? NIC. [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama