Jak se podněcuje ideologická omezenost

3. března 2014 v 9:52 | Honza |  Ze světa
Média se v dnešních dnech můžou doslova přetrhnout v tom, jak dehonestují Rusko. V tom, jak obhajují skupinku šmejdů, kteří se nechali na Ukrajině instalovat do vládních pozic. A v tom, jak odsuzují snahy Ruska o ochranu svých zájmů, které se cítí situací na Ukrajině právem ohroženo.


Jsou to právě USA a EU, které svým "exportem svobody a demokracie" zažehly vlnu násilí a vyprovokovaly konflikt, jehož důsledky si dnes jen stěží dokážeme představit.

Kroky Ruska jsou jen logickým vyústěním celé situace.

Média je nám však předkládají jako agresi a politici hovoří o ohrožování bezpečnosti světa.

1. 3. Novinky.cz uveřejnily článek "Putin se chová jako Hitler, když chtěl obsadit pohraničí, tvrdí Schwarzenberg", čímž ještě více rozdmýchává vlnu nevole proti Rusku mezi ovčany naší země. Jednoznačně tím vyvolává nenávist a manipuluje s veřejným míněním.

Hned druhý den je na Novinkách.cz uveřejněna anketa "Je podle vás postup Ruska srovnatelný s Hitlerovým v roce 1938?" Odpovědi dávají jasně znát, že naše země se stává kolonií nemyslících tupců:
Ano - 63,2%
Ne - 35,7%
Nevím - 1,1%
Celkem hlasovalo 20465 čtenářů.

Ideologická omezenost vládne světu. Rusko je stále vnímáno jako komunistický Sovětský svaz a vše Ruské je pro omezence špatné. Studená válka zdaleka neskončila.

Pokud by dnes Rusko zaspalo a umožnilo by USA, aby si otevřelo skrz Ukrajinu bránu do Ruska, pak by přišlo o svou tvář, důstojnost i pozici světové velmoci. Vměšování USA a EU do záležitostí jiných zemí vyústilo v tragickou ukázku toho, jak se svět stává hřištěm pro mocichtivé šmejdy.

Na Ukrajině se rozlézá fašistická verbež, která se netají svým nenávistným postojem proti Rusku a Rusko si to jistě nenechá líbit.

Avšak pro naše "svobodná" média jsou lepší neonacistické a probanderovské skupinky ukrajinské "opozice", než země, která (ač její minulost nebyla vždy příkladná) se nemalou měrou podílela na porážce fašismu v Evropě. Fašismu, který dnešní média tak oslavují.


A politici?
Polsko se cítí být ohroženo Ruskou aktivitou (a vůbec jej nezajímá, že Ukrajině nyní vládnou lidé, kteří se otevřeně hlásí k tradicím Banderovců, kteří byli zodpovědní za vraždění, loupení a vypalování polských obcí po 2. sv. válce).
Česká republika se též cítí ohrožena a leze do anusu USA (a vůbec se nepamatuje na přelom let 1947 a 1948, kdy banderovské bandy vytlačované z Polska díky operaci Visla pronikly na Moravu a do jihovýchodních Čech).


Na závěr bych ještě rád uvedl několik závažných informací, které jasně dokazují, že právě nová "vláda" Ukrajiny je tím agresorem, kdo ohrožuje stabilitu regionu:
- Vůči ruskojazyčnému obyvatelstvu na Ukrajině eskaluje násilí, které je podporováno nacionalisty.
- Nová ukrajinská "vláda" zrušila zákon o regionálních jazycích, čímž jasně dala najevo své nacionalistické tendence.
- O vojenskou pomoc požádal ruského prezidenta krymský premiér Sergej Aksyonov, aby tak byla zajištěna ochrana Krymu před útoky nacionalistických bojovníků.
- V Rusku během posledních dvou týdnů požádalo o azyl 143 tisíc Ukrajinců a celkově se jejich počet pomalu blíží milionu.
- Nová "vláda" Ukrajiny není legitimní (nevzešla z voleb - zvolila sebe sama) a je složena z podporovatelů nacionalistických a fašistických tendencí.
- Lídr Pravého bloku Alexander Muzyčko požádal o pomoc teroristu Doku Umarova, čímž dokázal, že během protestů nešlo o žádnou demokracii a svobodu.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ryza ryza | 17. března 2014 v 11:31 | Reagovat

je mi smutno z toho jake "demokraticke"predstavitele jsme si zvolili ve svobodnych volbach. Zejmena jsem zklamana z jednani Zaoralka,ktery si mysli ze je mozkem celeho besneni v EU ale je to ubozak ktery si nevidi na spicku nosu a zatahuje do spinave hry celou ceskou republiku.Myslim si ze v pristich volbach bude mit cela CSSD problemy protoze slusny obcan ji nemuze dat hlas.Fasisty podporuji jenom hlupaci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama