Blog Občanská neposlušnost v roce 2014

23. prosince 2013 v 8:26 | Honza |  Informativní
Kde kdo v tomto období rekapituluje uplynulý rok. Já se spíše zaměřím na to, co nás čeká v roce příštím. I když si neodpustím menší sebechválu - v tomto roce byla na blogu odvedena spousta dobré práce, na kterou mohu být hrdý.


1. Četnost článků
Současná frekvence vydávání článků je dle mého názoru dostatečná a i v roce následujícím se nejspíše nic nezmění. Nové články zde budou zveřejňovány po dvou až třech dnech (v případě nějaké nenadálé události či nutnosti něco důležitého sdělit, pak budou zveřejňovány každý den).

2. Náměty článků
Opět se budu zabývat především situací v naší zemi. Současně doplním i zajímavosti ze světa. Takže žádná změna.

3. Ankety
Budou především vytvářeny s ohledem na aktuální situaci. Tedy budu se ptát na něco důležitého. Jejich frekvence je proto proměnlivá a tak to nejspíše zůstane.

4. Akce
Nejdůležitější bod, u nějž nás čekají v příštím roce výrazné změny. Akce již nebudou charakteru "někdo něco dělá a my ho podpoříme". Bude se jednat o reakce na aktuální dění (to již probíhalo při volbách a nebo určitých demonstracích) a současně se více zaměřím na určité problémy. V prvních měsících příštího roku tak zde budete mít možnost se seznámit s aktivitou, která se týká nebezpečných látek, jež jsou přidávány do potravin - akce "Jedy v potravinách". Po ní bude následovat projekt "Nejsme otroci", v jehož rámci se zaměřím na problémy řadových zaměstnanců obchodních řetězců.

5. Podpora blogu
S akcemi souvisí i vaše podpora blogu a jeho aktivit. V článku Transparentní účet jsem se vás ptal, zda jste ochotni mi v tomto pomoci. Účet bude založen na začátku příštího roku a veškeré prostředky z něj budou použity na financování projektů blogu a případnou pomoc jednotlivcům v naší zemi (v rámci projektu "Pomoc v nouzi", který bude spuštěn na jaře).

6. Vaše zprávy a články
Zprávy, které mi posíláte přes Zprávu autorovi, budou nadále zpracovávány a na všechny odpovím (buď v článku či emailem) - rubrika Vaše zprávy. Také stále platí, že vaše články, mohou být na blogu zveřejněny - rubrika Vaše články.


Na závěr tohoto článku vám přeji ničím nerušené svátky a lepší Nový rok 2014.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ing.Hana Soukupová Ing.Hana Soukupová | E-mail | 23. prosince 2013 v 21:17 | Reagovat

....už je na čase dát těm neschopným arogantním hajzlům na vědomí, že naše daně jsou určeny pro nemocné lidi a podporu našeho státu ....Ne pro neschopné a arogantní "nadlidí"  !!!
Doufám, že příští rok se národ semkne a ukáže jim , že už se nebudeme dívat na rozhazování státních peněz!!
Pokud se bude jen brblat a kritizovat, nic se opravdu nezmění !!
Musíme do ulic a to co nejdříve !!

2 petr petr | E-mail | 5. ledna 2014 v 8:23 | Reagovat

[1]:kazde stado potrebuje vudce, az Ho uvidim a uslysim v televizi, tak vyrazim. ;-)  ;-)

3 Ing.Hana Soukupová Ing.Hana Soukupová | 7. ledna 2014 v 20:00 | Reagovat

[2]: ....SPRÁVNĚ ....i já čekám na slovenského KOTLEBU  .....TĚŠÍM SE !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama