Vaše zprávy 09

29. listopadu 2013 v 11:16 | Honza |  Vaše zprávy
V levém menu mám umístěno okno, jehož prostřednictvím mi můžete posílat dotazy, zprávy nebo podněty.
A jelikož chci na všechny odpovědět, zřídil jsem tuto rubriku.
Na Vaše zprávy budu reagovat, jakmile se jich nahromadí více.


Jenseny (15. 7. 2013):
Zdravím. Musím vzdát hold tobě a všem, kdo se na tomto webu podílejí. Určitě to dává dost práce. Ale mám jednu malou výtku. Píše se zde např. o cenzuře a ovlivňování lidí médii a přijde mi, že sám občas se necháváš zmanipulovat a potom tvoje články nejsou objektivní. Všechno má dvě strany. Tu dobrou i špatnou. Neboj se ukázat obě a ne jenom jednu. Jinak začínáš manipulovat s lidmi a potom bys nebyl jiný, než ti papaláši nahoře. Jinak opravdu si zasloužíš mé uznání. Je to dřina, ale je (občas) ku prospěchu.

odpověď:
Chápu. Je hodně těžké psát vyváženě a nezaujatě. Zvlášť v této době. Snažím se o to. Ale některé články prostě jsou takové, jaké jsou. Je také pravdou, že některé informace, které na blogu přináším, se mohou jevit jako manipulativní či že jejich pisatel byl zmanipulován. Má to jeden prostý důvod. Bohužel jsme všichni odkázáni na informace, které jsou z velké většiny upravené tak, aby někomu vyhovovaly. Objektivitu tak mohu článku dát pouze tím, že se k tématu vyjádřím vlastním názorem. Děkuji za zprávu a vyjádření uznání.

+++

Jana Svobodová (17. 7. 2013):
Zdravím, mám vesměs stejné názory. Jak se ale dá v této zemi bojovat, když bojovníci chybí? Pokud Ištvan prohraje, národ by se měl konečně zvednout. Ale půjdou? Co se svolat přes FB? Nemám FB ráda, ale lidi na něj dají. Máte tam stránku? Ráda se přidám, protože se mi Čechy líbí a přestává se v nich dát žít.

odpověď:
Odhalená a zdánlivě řešená korupce politiků byla dle mého názoru předem prohranou bitvou. Cílem bylo jen přerozdělení moci. A bylo to jen divadlo pro voliče.
Co se týče lidí, ti mají většinou strach nebo jsou líní. Jinak si to vysvětlit nedokážu. V okolních zemích si lidé nenechají nic líbit. U nás jen remcají po hospodách. A takhle se opravdu nic nezmění. Bojovníkem za lepší zemi by tak měl být každý z nás.
Na FB stránku mám. Je pravdou, že tomuto také nejsem moc nakloněn. Ale na druhé straně to je skutečně ideální prostředek k svolání většího množství lidí na nějakou akci.

+++

Pavel (19. 7. 2013):
Dobrý den, plně se ztotožňuji se vším, co píšete. Akorát si myslím, že je to až moc vlídně popsáno. Ta situace je daleko vážnější. V horních patrech lítají stamilionové úplatky a běžným lidem je mazán med kolem huby. V minulých dnech jsem napsal panu Fischerovi, aby vysvětlil původ peněz na uhrazení jeho dluhu. Jakýsi pan Vlček z jeho týmu mi odepsal, že takoví jako já mu mohou políbit zadek. Odepsal jsem pouze, že si na to vzpomenu, až budou volby. Tato chátra, co vládne tomuto státu, si dle mého mínění zaslouží jediné - pořádnou defenestraci. To je totiž jediná možnost jak se vypořádat se svinstvem a rozkrádáním státu. Je to jen otázka času kdy to lidé pochopí a přejdou k činům.

odpověď:
Rozhodně si nepřipadám jako vlídný kritik současného systému. Spíše tak mé články mohou vyznít díky stylu, jakým jsou napsány. Je však možné, že v budoucnu tento styl změním. :)

+++

Karolína Černá (3. 8. 2013):
Tato situace se tu vyvíjí už od sametové revoluce, když Klaus se svými kamarádíčky z Prognostického ústavu-Jakešovy věštírny zhasl a zavelel k útěku ekonomů před právníky a rozkradli tu majetek pro sebe za dva biliony. Všechny vlády v tomto počínání pokračovaly a žádná se nepostavila razantně proti tomuto trendu, akorát vláda Nečasova už byla tou třešinkou červivou, shnilou na sejně kvalitním dortu. Prostě občané v tomto státě nejsou schopni se chovat tak, aby si politici nemohli dovolit to, co si dovolovali 23 let. Lidi se na to vykašlali, politiky nekontrolovali a nehnali je za to k zodpovědnosti, což dokázali i Bulhaři a jiní a tak nyní budeme sklízet plody doslova jedovaté, což bude mít pro nás příšerné důsledky i následky. Tomu se už bude těžko odolávat, protože tento proces byl příliš dlouhý.

odpověď:
Ano vše začalo po listopadu 1989, kdy se několik jednotlivců rozhodlo, že je třeba trošku přerozdělit moc a lidem dát zdání demokracie. Aby se v tichosti mohlo dál vesele rozkrádat. Připadá mi, že si mnoho lidí u nás sebou nese tu stálou poslušnost režimu, ač na ně režim kálí. Je třeba jim otevřít oči. Jinak to bude skutečně stále horší.

+++

Pepíno (5. 8. 2013):
Zdravím, rád bych ti řekl, jak se mi tvůj blog líbí, máš skvělé články, akorát bych tady uvítal více anket, tedy častěji je obnovovat. Děkuji moc a přeju hodně úspěchu v dalším psaní.

odpověď:
Díky. Ankety vytvářím podle aktuální situace. Tedy někdy mohou být častější.

+++

Mime Hunt (29. 8. 2013):
Seniory do plynu.

odpověď:
Senioři celý život pracovali a mají právo na slušný život, jako každý jiný člověk. Jednou budeš senior i ty. Jsou či budou to tví rodiče a prarodiče.
Je mi však jasné, že internet je zaplevelen chudáky, kteří využívají anonymity a napadají kde koho. Někde na ulici bys dostal nejspíš jednu či dvě výchovné přes ústa.

+++

pawan (29. 8. 2013):
jsi čurák

odpověď:
Tak činí lidé slabého ducha, když místo uvážlivé konverzace sprostoty užívají.

+++

Iva (3. 9. 2013):
Dobrý den, jsem tu dnes poprvé a články vypadají zajímavě, ale přečetla jsem jen dva, promiňte, ale to se nedá skoro číst. To vám za celou dobu nikdo neřekl, že se na webu nemá používat patkové písmo? Pokud použijete písmo jako Ariel, bude to rozhodně čitelnější, takhle to vypadá jednak děsně amatérsky a za chvíli vás z toho bolí oči, protože to splývá. Tolik k vašim stránkám, jinak držím palce a pokračujte.

odpověď:
Již delší dobu zkouším a testuji různá nastavení a vzhled blogu (tedy i písma), které by byly nejvíce vhodné. Snad již v brzké době vše vyladím do ideální podoby.

+++


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavelslany pavelslany | 29. listopadu 2013 v 18:08 | Reagovat

:-|

2 pavelslany pavelslany | E-mail | 29. listopadu 2013 v 18:12 | Reagovat

cenzuruje váš poskytovatel připojení ? Docela je to možné a já mu za to ještě platím :-(

TOPlist

3 dalin dalin | 2. prosince 2013 v 19:16 | Reagovat

Honzo díky za blog - aspoň tady je to o  objektivitě a normálním myšlení.Doufám, že Tě zavčasu neodstříhnou.
Myslím, že články jsou důkazným obrazem toho co si myslí normální lidé t.j. ti co hákují 8,12,16, hodin v práci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama