Evropská fašistická unie

4. října 2013 v 11:54 | Honza |  Svinstva z EU
Ano, já vím, že to není žádná novinka.
Ale je dobré to čas od času připomenout.
Již několikráte jsem se zde zmínil o faktu, že to, čeho během II. světové války nedosáhl Adolf Hitler silou, se podařilo uskutečnit politicky a ekonomicky díky Evropské unii.


Již v době válečných let se objevují hegemonistické myšlenky (všeněmecké sjednocení). A tyto myšlenky stály také u zrodu Evropského hospodářského společenství, z něhož EU nakonec vznikla.

Nejdříve je dobré si říci, co to vlastně je ten hegemonismus. Jedná se o dominanci nad skupinou lidí, jiným národem nebo skupinou národů, která je zdůvodňována kulturní nebo civilizační nadřazeností dominujícího subjektu.

A ač je dnes EU složena z mnoha států (28 členů), tím nejhlasitějším a nejvlivnějším je Německo. V Evropském parlamentu má největší počet poslanců - 99. V Radě Evropské unie má největší počet hlasů - 29 (společně s Francií, Itálií a Velkou Británií).

Vliv EU na členské státy potvrdila Angela Merkelová, která v dubnu tohoto roku řekla, že se členové euro-zóny musí být připraveni vzdát se vlastní suverenity ve prospěch evropských institucí. A když Angela Merkelová říká Evropa, pak tím jednoznačně myslí Německo.

Vraťme se ještě jednou do minulosti.
Mezi zakládajícími členy Evropského hospodářského společenství bylo několik osob s nacistickou historií a současně i v představenstvu nechvalně proslulého koncernu IG Farben. Tan byl založen 25. prosince 1925 jako společenství šesti firem. A ač byli mnozí za svou nacistickou minulost odsouzeni a uvězněni, po propuštění se opět vrátili ke své původní činnosti. Po válce bylo rozhodnuto o likvidaci koncernu. A jeho agendu tak převzaly zakladatelské firmy BASF, Bayer, Hoechst (dnes Sanofi) a AGFA.

Za vším hledejme zájem o ekonomické ovládnutí co největší lokality. A již tenkrát korporativistické snahy byly základem ekonomického a poté i politického fašismu.

A v EU mají velmi silný vliv korporace a jejich zájmy jsou nadřazeny zájmům jednotlivých členů unie. Je zde možné pozorovat nástup korporatokracie, tedy oslabování moci státu ve prospěch korporací. Dnes tak můžeme pozorovat jevy s tím související:
- korporace disponují většími finančními zdroji, než státy
- potlačují se práva a svobody občanů ve prospěch potřeb korporací
- korporace začínají přebírat a suplovat funkce a služby státu
- státní moc (exekutivní, soudní a zákonodárná) je ovlivněna korupcí a v podstatě korporacemi zakoupena

Stále máte dojem, že tu máme demokracii a že naše zájmy jsou tím, co někoho zajímá?
Nebo nám vládnou jen nastrčené loutky a zájmy několika jedinců jsou nadřazeny nad zájmy ostatních?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Luba Luba | 2. března 2014 v 20:16 | Reagovat

Radši budu součástí EU,než pod vlivem asijské "stepní" kultury zpoza Volhy.

2 Ivoš Ivoš | E-mail | 16. března 2014 v 21:55 | Reagovat

Já mám plné zuby EU,a těch jedů v  potravinách , které nám sem posílá .
A území co patřilo rusům ať jim opět
patří. Když tak vehementně naše vláda schvaluje způsob jakým byla vyměněna vláda na Ukrajině , tak to tak můžeme udělat i zde . Určitě to pochopí . Nestačily by jste se divit jak by nás tloukli . S pozdravem a EU zkázu přeje Ivoš.

3 Jarda Jarda | 24. března 2014 v 1:03 | Reagovat

plne souhlasim s Ivosem,bod! ;-)

4 Draculea Draculea | E-mail | 14. června 2014 v 12:34 | Reagovat

Nejde o Německo, které se snaží o jakoukoliv hegemonii na poli EU, ale o mezinárodní židovstvo pod taktovkou iluminátů-666 uskutečňovat plán o světovénadvládě židů - nadlidí nad gojímy(dobytkem - méně než psy) - kterými jsou všechny ostatní národy, které jim jsou povinny sloužit dle jejich satanského Talmudu...
EU je pouze jednou z etap této snahy těchto satanistů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama