Kalousek zničil českou ekonomiku

22. června 2013 v 11:57 | Honza |  Vládní svinstva
Ekonomický časopis Forbes přinesl článek komentátora Marka Adomanise, který jasně dokazuje selhání odpovědných politiků při řešení finanční krize. Vláda, která odmítá stimulovat ekonomiku investicemi a raději provádí škrty, ji poslala do trvalé stagnace a úpadku.


Zcela jasně uvádí, jak je vnímána Česká republika. Vláda v naší zemi totiž vždy poslušně dělá všechno, co jí Brusel nebo Washington nařídí. Důsledně a systematicky. Až to vypadá, jako nějaký experiment. Jsme tak jistě považováni za úslužné vazaly.

Již nikdy se nám nepodaří (pokud bude vláda pokračovat ve své destruktivní politice) vrátit naši ekonomiku do alespoň původní podoby.

Trvalá recese se brzy projeví. A s největší pravděpodobností můžeme očekávat i nepokoje, které jsou běžnou záležitostí v zemích, které ztratily možnost pro lepší vývoj.

Ač nám vláda neústupně lže o tom, že od druhého pololetí tohoto roku dojde k růstu ekonomiky a že se není čeho bát, skutečnost je jiná. A na tuto skutečnost již upozorňují i ekonomové. V žádném případě se naše ekonomika ode dna neodráží. Spíše se noří do stále mazlavějšího bahna. A z něj žádná cesta ven nevede.

V posledních letech zde vidíme jasný příklad toho, jak jsou politici všech našich vlád ekonomicky nevzdělaní a hospodářství řídí stylem pokus omyl. V době krize je u moci pravice, která šetří a škrtá - což je špatně. V době růstu je u moci levice, která rozhazuje finance plnými hrstmi - což je taky špatně. Samotné střídání vlád je pak závislé toliko na míře nasranosti (musím to takto napsat) obyvatel země.

Kde vlastně udělala vláda chybu?
Ve všem, na co sáhla.
Škrtala i v období, kdy to ekonomiku evidentně dusilo.
A právě Miroslav Kalousek, který je faktickým šéfem vlády (ostatní totiž, včetně Petra Nečase, plní jeho politická zadání) je tím, kdo naši ekonomiku definitivně zničil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vašnosta vašnosta | 29. června 2013 v 8:01 | Reagovat

tenkrat jak vypukla ta klausova privatizace tak od te doby to jde s čr z kopce a jak se s klausem sčuchli ti ostatni hajzli tak je  to uplne v prdeli ve velkem se začlo tunelovat že sicilska mafie zavidí.A ted? Duchodci musi chodit do práce aby měli  na tabletky které stejně prodají fetkam aby měli na předražene inkaso .A mladí musí dělat podřadnou práci  klepou na dveře jak jehovisti  a nabízejí zboží ktere nikdo  nechce. Politici jsou vysmátí ti nemusí žít v realite jako jejich ovce. Co nam zase ti zmrdi zdraží aby měli na luxusní  dovolene na jachtě s děfkama,protože tady je korupce srovnatelná ze somalskou  afrikou. Podplacene mají vše hlavně justici ktera se pase na na obyčejnych lidech a buzeruje je skrz dementní zákony ktere schválil ten vyjebany klaus ktery měl sedět už v devadesatych letech a ne byt dosazen na trun zloděju jako prezident, to jsem tenkát těžce nepochopil , ale  stacilo pár uplatku a už se na to rychle zapomnělo a byl z něho národní kleptomansky hrdina.kdy se ten zmetek bude zodpovídat ze svych činu?asi nikdy protože si vytvořil chovnou pudu pro ty svoje zmrdy kteři nejenže rozkradaji statni kasu,ale šikanuji  invalidy ,duchodce, děti a celkově cely  národ. Nechci se obětovat skrz rodinu ,ale kdybych byl smrtelně nemocen tak nevaham  a pacham atentat [:tired:]

2 Zexxy Zexxy | 1. července 2013 v 7:33 | Reagovat

Atentát se pomalu stává nutností :-) Uvidíme jak se to vyvrbí :-)

3 Harry Harry | 2. července 2013 v 12:33 | Reagovat

http://jednej.cz/petition.php?id=1949  Petice proti dalšímu zadlužování státu!!!

4 Pover Pover | 16. července 2013 v 10:29 | Reagovat

Tyhle dementní články mě úplně vytáčí do vrtule a autor by zasloužil naložit, co se mu do hřbetu vejde. Po bitvě je každý generál a blbé kecy o tom, co se mělo či nemělo udělat pouze dokazují omezenou inteligenci pisatele. Ekonomická krize byla naposledy před 100 lety, tedy těžko čerpat ze zkušeností osobních, tedy sehnat politika, který má zkušenost s ekonomickou krizí je nemožné. Pak se tedy musí postupovat jen na základě teoretických znalostí a i ty jsou dost mizivé, neboť situace před sto lety se dá těžko srovnat s tou nynější. A hlouposti typu "nemělo se škrtat, dusilo to ekonomiku" mě vyří do běla. Jak by asi pisatel reagoval, kdyby se dočetl ve zprávách: Celým světem zmítá ekonomická krize a Česká republika se rozhodla podpořit ekonomiku výstavbou nových dálnic". Přijde mi to od pisatele jako hloupý vtip!

5 Jurko Jurko | 25. července 2013 v 18:39 | Reagovat

[1]:Je mi hrozně líto, že ten klučina neměl tenkrát pravou. Stejně je hrdina! Jinde by už byl mrtvý. Na tom je dobře vidět, že v této republice nefunguje nic.

6 GVKB GVKB | E-mail | Web | 15. prosince 2013 v 16:20 | Reagovat

Mnozí si vzpomenou na tajemného filmového agenta 007, jenže o tom zde nebude řeč, jde zde o lidi co oficiálně nejsou statisticky vedení jako státní zaměstnanci, ale přitom pracují pro státní systém, aby mohl fungovat.
Někdo musí postavit domy kde jsou státní instituce, někdo musí tyto domy uklízet a technicky udržovat, někdo musí vyrobit vše co je v domech, kde jsou státní instituce, jde o; nábytek, počítače, formuláře, atd.
Někdo musí vyrobit zbraně pro armádu a policajty, někdo musí ušít uniformy pro vojáky a policajty, atd.
Jakmile stát z daní něco zaplatí, tak tím dal práci nějakému nepřímému státnímu zaměstnanci, který může pracovat třeba v Číně, a stejně tak i ten kdo pracuje v naší republice, může být zaplacen za svojí práci třeba Čínským státem.
Stát může sice snadno snížit statisticky počet svých zaměstnanců, tím že z bývalých státních zaměstnanců udělá zaměstnance soukromé firmy, ale tito tajní státní zaměstnanci, budou dále placení jenom z našich daní!
Státním zaměstnancem je ten kdo je zaplacen ze státních daní, poroučí ten kdo platí!
Ono je jednoduché zjistit kolik stát platí zaměstnanců, z toho kolik on každý měsíc na výdajích utratí, protože vše co se utratí, to z 90% jde vlastně na platy zaměstnanců!

7 merit merit | Web | 24. prosince 2013 v 6:21 | Reagovat

Opravdu se mi líbí jak každý vyzdvihuje Kalouska super-ekonomem . Já to uvedu na pravou míru .Žijeme v brankovickém světě a tady ten nejhorší státní ekonom je vždy přínosem .Banky potřebují vaše peníze získat a jak je získá než ,že Vás donutí žít na úvěry ,které prací nikdy nevyděláte.Až si vezmete úvěry potom oni docílili svého a jste jejich oddaný na celý svůj život.Pan Kalousek tuhle zem a polovinu občanů zadlužil tak ,že když si někteří spočítají kolik je zadlužil ,tak mají co dělat aby vůbec obstojně žili .Státní pokladna prázdná a celý stát žije na schodku rozpočtu .To přeci samo sebou Vás nutí vzít za kliku své banky a říci já to zdávám ten Chemik mě taky dostal .Tento stát od revoluce 89 se zadlužil ,že dnešní děti vstupují s hcp do života .Jejich daně když budou mít práci pohltí jejich zisky a jednoho dne vstoupí do chemické laboratoře aby podpořili bankovní okrádání. Pane Kalousku Vám se to povedlo na hodně generací dopředu žít na dluh [:tired:]

8 merit merit | Web | 24. prosince 2013 v 8:45 | Reagovat

Proč média nevyšetřují také případ Miroslava Kalouska? O_O      http://blisty.cz/art/22156.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama