Řecko vs. Německo

20. května 2013 v 9:06 | Honza |  Svinstva z EU
Tak jsem se nedávno dozvěděl zajímavou informaci.
Německo, které půjčuje nejvíce peněz na řešení současné dluhové krize Řecka, samo Řecku dluží.
A ne málo.


Řecko je nuceno, aby vůbec něco dostalo, provádět drastické škrty (politika EU je jednotná všude - lidé splácejí dluhy vzniklé rizikovým chováním bank a vlád), jeho ekonomika je na dně a mnozí obyvatelé této země na pokraji bídy.

Ale mohlo by být všechno jinak.

Během druhé světové války bylo Řecko nuceno poskytnout Německu půjčky a utrpělo velké škody. Do dnešních dnů se však nedočkalo jakékoliv kompenzace. Řecké ministerstvo financí pracovalo několik měsíců na zprávě, dle níž Německo dluží Řecku na reparacích 162 miliard eur. Tato suma by problémy Řecka vyřešila.

Německo však nic nehodlá platit a dál trvá na ožebračování lidí, kteří za problémy země nemohou.

Z toho je naprosto jasné, že cílem Německa a tedy i potentátů z EU je zbídačit a zotročit obyvatele Evropy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavelB pavelB | 3. června 2013 v 9:23 | Reagovat

Co se nepovedlo vojenskou silou za 2. sv. války jde nyní ekonomicky. Výsledky budou ale téměř stejné.

2 Historik Historik | 15. června 2013 v 2:30 | Reagovat

Už dlouho jsem nečetl větší blábol. Žádné reparace nebyly po druhé světové válce odsouhlaseny, jako po první válce, jelikož spojenci měli tentokrát dost rozumu a nechtěli za 20 let nového Hitlera. Jestli dneska řečtí neonacisté, co fackujou ženy v přímém přenosu, vykřikujou cosi op reparacích, je to směšné. Německo pumpuje do celý Evropy peníze a kdo to nevidí, je mi ho líto. Stačí se zajet podívat, jak lidé pracujou v Německu a jak v Řecku.

3 norweg norweg | Web | 15. července 2013 v 21:46 | Reagovat

Souhlasím z Historikem. Ten článek je blábol.

4 karel karel | E-mail | 18. března 2014 v 13:29 | Reagovat

Slyšel jsem, že Polsko reparace dostalo. Česko ne.

5 iva iva | 3. května 2014 v 10:19 | Reagovat

[1]:Souhlasím, co se nepovedlo Hitlerovi, to svede paní Merkel s poskokem soudruhem Stefanem Fuule. Výsledky krveprolití jsou na Ukraině.Bydlím u Německých hranic a vidím velke rozdíly.Naši lidé jsou chudáci. Nevěřila jsem tomu do doby, kdy jsem sháněla zaměstnce a přihlásilo se mi během jednoho dne 20 uchazečů a z toho polovina vysokoškoláků, kteří prcovali v minulosti na podřadných místech. Práce v Německu?No ta lépe placená pouze pro Němce, pak když se nikdo nepřihlásí, teprv ostatní z EU.To samé platí v Belgii. Pojistili si to tak, že uchazeči pouze dácky mluvící. Ano, jsme otroci díky předchozím vládám a panu Sobotkovi, který myslí jen na erožebračenky.Největší podíl eurožebračenek jde na naše spoluobany s čokopletí, protože jim musíme vytvořit takové podmínky,aby se udrželi doma a neutíkali do Německa a Anglie Protože bydlím v bývalých sudetech, vidím to tak, že lidé zde nebudou mít na opravy domu a Němci tyto domy vykoupí zapakatel.Co se týká Reků, ti se nedají. Provdala se tam moje sestřenice a tak vím, že zálusk Merkelové na řecké ostrovy uspešně byl potlačen. Andělu tam nenávidí, v létě tam nevidíte Němce. V taverně  je neobslouží.Jdou tam politici s lidmi, ne proti nim jako je to tady.Tam politici neslibují jen bilancují co se nestihlo v minulým období a co se musí stihnout v tomto období za pomoci občanu. Tady dělají z občnů ovce, kteří nemají právo se vyjadrit v referendu zda vystoupit z eu či nikoliv. No panečku, jestli nestihneme takový co máme ve vládě včas nakopat do prdele, tak nevím.Putina si vážím, protože se dokáže postavit za práva Rusů.Za chvíli by jim na Ukraině zakázali mluvit Rusky a vládla by tam němčina.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama