Co se slaví 5. května?

7. května 2013 v 8:05 | Honza |  Mediální cenzura
Odpověď na otázku je jednoznačná - 5. květen je významným dnem České republiky, kdy si připomínáme Květnové povstání českého lidu proti nacistické okupaci. Toho dne roku 1945 vypuklo povstání přímo v hlavním městě. Toho dne roku 1945 byla vyhlazena obec Javoříčko. Toho dne roku 1945 byl také osvobozen koncentrační tábor Mauthausen-Gusen.
Letos si připomínáme 68. výročí.

No ale někteří hodlají slavit něco jiného...


Česká televize si naprosto nepatřičně, a nebojím se napsat zhovadile, sama požádala na konci loňského roku o děkovnou mši za svoji existenci.

Veřejnoprávní televize, kterou platíme ze svých koncesionářský poplatků se tímto sebechvalným (ač se nemá za co chválit - cenzura, manipulace...) a zvráceným aktem stala jednoznačně subjektem, který slouží promyšlenému ovládání národa.

Připomeňme si cca 15 let stará slova kardinála Vlka: "Zasvěcením českého národa Panně Marii na staroslavném Velehradě jsme narazili na odpor a poučili jsme se. Je nutno změnit taktiku, nebojovat proti síle. Je účinnější dosazovat své lidi na potřebná místa."

Česká televize má tzv. Tvůrčí producentskou skupinu náboženské tvorby. V zemi, kde jsou církve neoblíbenou jizvou minulosti.

Máme snad toto trpět?

Jednalo se o demonstrativní ukázku, že ČT a fráterníci spolu drží basu. O víru zde vůbec nešlo.

Nezapomeňme, že 5. květen je dnem povstání českého lidu proti okupaci a boje za svobodu.
Nenechme si ho vzít!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karel Karel | 21. března 2014 v 22:30 | Reagovat

Jakékoliv náboženství, či víra přinese všem dříve či později jen zmar a skázu. Proto je stále nutné mít se na pozoru. Nenechme si vzít naši ateistickou zemi. Dějiny nás snad všechny poučily...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama