Budeme se už konečně bouřit?

30. března 2013 v 9:12 | Honza |  Výzvy a akce
Španělsko, Řecko, Portugalsko, Itálie, Bulharsko a další země.
Tam všude se lidé bouří proti vládám.
Vládám, které vyhlásily genocidu sociálně slabým. Které likvidují tzv. střední třídu. A to jen proto, aby vyrovnaly dluhy, které vznikly vinou nenažraných bank a politiků.


Politické reprezentace států EU sjednotily svou strategii. Škrty v rozpočtech, zvyšování daní a likvidace živnostníků jsou jejich kroky proti krizi. Výsledkem je však úplný opak - neustále prohlubování krize, zvyšování počtu nezaměstnaných a další propad ekonomiky.

Média, která jsou z převážné většiny vlastněna cizím kapitálem a pevně v rukou vládnoucí sebranky nás neinformují objektivně, zkreslují a manipulují s námi. Jejich jediným zájmem je nás udržet v nevědomosti a oblbovat nás stupidními nekonečnými seriály a soutěžemi. Texty, které ti "novináři" plodí, jsou jen snůškou nesmyslů a bulváru. Alternativní informace jsou cenzurovány.

Žijeme v parlamentní demokracii, v níž by měla rozhodovat vůle lidu. Ve skutečnosti nás politici potřebují jen 1x za 4 roky. Naslibují hory doly a pak nás opět podvedou. Občan může jen držet ústa a krok. Nemůžeme rozhodovat v důležitých záležitostech. Náš názor není akceptován. Toto není demokracie. Spíše to připomíná totalitu dob minulých, i když se nám snaží podsouvat, že máme svobodu volby.

V naší zemi je již špatně vše. Je již 10 minut po dvanácté. Pokud se nepostavíme na odpor, čeká nás bída a otroctví.

Mnozí z občanských iniciativ prosazují myšlenku, že je potřebné vést odpor pozitivně a nekonfliktně. Ve skutečnosti však tato praxe není úspěšná. Změny totiž mohou dosáhnout pouze tehdy, pokud jim to ti mocní dovolí.

Ano, máme tu několik jednotlivců, kteří loví vlky. Ale je jich jen několik a nemají žádnou oporu. Nikdo z těch hlavních strůjců marasmu se jich nebojí. A jen čekají, až se těch pár lovců samo unaví marným bojem.

Likvidace sociálních jistot a nízká životní úroveň začínají pomalu vytvářet masu nespokojených, která jednou jistě vtrhne do ulic. Pak však důsledky padnou na hlavy všech. Naší jedinou možností je cílená konfrontační kampaň. Využijme sílu demokracie, která nám dává možnosti, jak zatočit s neřádstvem v této zemi. Nesmíme polevit a nesmíme považovat boj za spravedlnost jednodenní záležitostí, ke které nás strhne momentální vlna nespokojenosti. Získejme sympatie a podporu veřejnosti. Jen díky tomu nás nebudou moci udolávat represí. Narazí na masu národa této země, který jim již nikdy nedovolí ohýbat právo a porušovat zákony.

Sdělme lidem naší země jasné poselství: "Nejsme otroci, máme svá práva a hodláme za ně bojovat."

7. dubna začínáme.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Renata Renata | E-mail | 30. března 2013 v 9:54 | Reagovat

Určitě přijdu a to nejen 7., alei 8, 9, jak bylo avizováno v první pozvánce

2 الرقابة الرقابة | 30. března 2013 v 15:32 | Reagovat

Správně:- ) Budeme tam..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama