Vládnou nám psychopati

2. února 2013 v 14:25 | Honza |  Vládní svinstva
To říká lékař a publicista Jan Hnízdil. A čerpá z knihy psychologa Paula Babiaka a psychiatra Roberta Hareho "Hadi v oblecích aneb psychopat jde do práce", podle nichž je mezi vysokými politiky a manažery větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni ve federálních věznicích USA.


Toto mne velmi zaujalo a jal jsem se podívat na to podrobněji.

Zjištění autorů knihy je podpořeno reálným výzkumem a opírá se také o lékařsky doložený fakt, kdy psychopatům chybí mozková centra, která nám dávají svědomí, soucit, odpovědnost...

Jde většinou o lidi, kteří jsou vzdělaní a inteligentní. Současně však také bezohlední a bezcitní a společensky nebezpeční.

Jak říká Jan Hnízdil: "My se divíme, jak se může tak chovat. Jak může ukrást pero a nestydět se. A on se diví nám, čemu se divíme."

Tito lidé jsou sebestřední, okázale dávají najevo své znalosti, ostatní jen ponižují, jsou mistry ve lži...

Lidé, kteří nám vládnou jsou pastvou pro specialisty oborů psychologie a psychiatrie...
A společenský systém je nastaven tak, aby jsme se my cítili jako ti viníci a ti nemocní.

Samotný systém je patologický a právě proto přitahuje takovéto jedince.
V zájmu našeho přežití bychom měli řádění těchto individuí zastavit.

V zájmu dalšího života bychom měli učinit takové kroky, které odejmou moc několika málo jedincům, kteří ve své chamtivosti svým sobeckým jednáním získali více, než sami kdy spotřebují. Jen v naší zemi je deset jedinců, kteří disponují majetkem, jehož výše je zhruba stejná jako výše dluhu ČR. A co je horší, tyto podnikatelské kruhy využívají psychopatické politiky k dalšímu bezohlednému vyčerpávání naší země a našeho národa.


MUDr. Jan Hnízdil - Proč občané z politiky stůňou

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 2. února 2013 v 14:41 | Reagovat

"Naše politická scéna je živá encyklopedie psychiatrie.
Najdete tam všechno:
megalomany, sociopaty, narcisy, hysterky, mýtomany, kleptomany, spoustu smíšených poruch. Je to zajímavé studium pro odborníka, ale hrozivé pro občana."
Jan Hnízdil :-x

2 Carlos652 Carlos652 | 5. února 2013 v 9:08 | Reagovat

Myslím, že uvedená tvrzení se zakládají na pravdě. Petra má bohužel pravdu, je to smrtící koktejl pro pbčana. Jak z toho ven? Nejlepší by byla přímá demokracie, odvolitelnost a zodpovědnost za pochybení u každého politika, každého úředníka atd. Já osobně jsem pro kontrolu nabytí majetku u všech těch našich nenažraných korytářů, co je nad společensky přijatelnou úroveň, zabavit ve prospěch státu a použít na investice.
V tomto státě je to jako v Půlnočním království, už se jen hrozím, kdy zločinec Kalousek vymyslí daň z okna a občané budou na ulicích šikanováni úředníky, zda mají tu či onu daň zaplacenu i na léta příští...
Jenže nejsme v pohádce, nemáme hezkou princeznu (paní Peake odpustí) a tak se nemůžeme spoléhat na krále Miroslava. :-(

3 František František | 5. února 2013 v 9:41 | Reagovat

Po 20 letech "demokracie" v Česku si myslím, že Češi jsou národem pitomců, kteří si svou vládu plně zaslouží. Už 20 let volí stále stejné gaunery. Problém je ale v tom, co my nevinní, kteří to nedělají... Hmmmm.

4 Otrok Otrok | E-mail | 5. února 2013 v 12:09 | Reagovat

Bohužel hnízdila už asi dostali poslední dobou mu hrabe.

5 Marco Marco | 5. února 2013 v 13:52 | Reagovat

POZOR NA - ODS – TOP 09 – STUDENTY a FANATIKY těchto stran !!! Podle tajných služeb nejmenované země jsou zaznamenány telefonní hovory a lokální odposlechy, kde Petr Nečas jednal o možnostech vyčlenění několika desítek milionů korun na rozsáhlou kampaň proti levici a prezidentu Zemanovi, zvolenému 2 700 000 obyvateli Česka. Úkolem je najmout skupinu lidí, která by vypracovala strategický plán, který bude ovlivňovat studenty a vyvolávat protestní demonstrace proti Miloši Zemanovi. BIS dostala za úkol najít v minulosti pana Zemana něco, co se bude hodit jako argument pro svržení prezidenta ještě před přísahou, proto je v historii přísaha nařízena až za nejdelší dobu po měsíci, aby ODS a TOP09 měly čas zpracovat davy fanatiků a zklamaných voličů. Demonstrace mají být doprovázeny aktivní a intenzivní kampaní v médiích o tom, že Zeman směřuje do Moskvy, o hrozbě socialismu a zvýšenému vlivu komunistů. Pozor na akce na vysokých školách. BIS dostala úkol zpracovat cca 100 studentů k tomu, aby aktivně působili v tomto duchu na fakultách. Tohle není výmysl, to je spiknutí TOP09 a ODS proti demokracii v České republice! Akce se má napojit na demonstrace proti člence KSČM v krajském zastupitelstvu. ODS aTOP09 je vážně ohrožena, pokud prezidentem bude Zeman, protože ten se chystá podpořit došetření trestných činů ministerských úředníků za TOP09 a ODS při defraudaci dotací z EU! Pokud totiž padne vláda ODS a TOP09 což hrozí, pak policie začne znovu otevírat kauzy CASA, Opencard, Promopro, IZPI a řada členů ODS a TOP09 a současných špiček vlády, bude zatčena a vyšetřována nejen ze strany Česka, ale také za četné a rozsáhlé podvody v čerpání dotací přes fiktivní podvodné firmy kolem TOP09 a ODS, které tahaly z EU miliardy korun na dotacích na neexistující projekty. Připravte se na masivní kampaň a poslední pokus české pravice o svržení prezidenta Miloše Zemana! Tyto informace jsou ze zdrojů organizací, působících mimo ČR, které mají za úkol sledovat rizika a ohrožení demokracie ve státech EU a jsou naprosto pravdivé! O_O

6 proboha proboha | 17. února 2013 v 11:25 | Reagovat

Tohle jsou zas nesmysly. Sociopati a psychopati jsou ve vedoucích funkcích, protože jsou schopnější, respektive nejsou ovce jako návštěvníci tohohle webu.

7 Ad proboha Ad proboha | 20. února 2013 v 20:02 | Reagovat

No, je to Váš názor, ale v cizině už nás považují za horší stát, než kterýkoli balkánský. Po všech svinstvech, co má ODS a TOP09 na svědomí, bych se tomu ani nedivil, že se budou bránit všemi prostředky. Ostatně svinstva už nám předvádějí jakou dobu a skoro sxprezident v nich vede.

8 proboha proboha | 22. února 2013 v 0:12 | Reagovat

S balkánskými státy se srovnávat nemůžeme. Čím víc na východ, tím větší špína. Bohužel.

9 Guru Vit Kouba Bhagavan Guru Vit Kouba Bhagavan | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 16:40 | Reagovat

Podívejme se na samce, co vede smečku, jak on psychicky myslí, a brzo zjistíte, že zvířecí smečku vede psychopat, jde o staré recepty na život, chceš ostatním zde vládnout tak musíš být psychopatem jinak nedokážeš ostatním dlouho vládnout. Pokud bychom mohli vědecky sledovat genetiku u velikých psychopatů, zjistíme že, už jejich genetický prapředek, před milionem let, byl taky veliký psychopat, jablko nepadne logicky daleko od stromu.

Mnoho jsem hledal příčinu toho co má za následek proměnu člověka v psychopata, příčinou je orgasmus, psychopat je existenčně závislý na orgasmu, a tak on mocensky a ekonomicky znásilňuje svoje okolí jako; král, faraon, císař, sultán, diktátor, prezident, vůdce, prorok, rabín, guru, ředitel, milionář, celebrita, atd. Veliká závislost psychopatů na kouření a tvrdém alkoholu, je jenom snahou, dosáhnout snadno a rychle orgasmu, pomocí chemických drog. Proč se býci vyklešťují na voly, býk je psychopat a vykleštění jej vyléčí, na lidi co nám násilně vládnou se bohužel globálně zapomnělo, a nikdo je dosud ještě nevykleštil!

10 GVKB GVKB | E-mail | Web | 10. července 2015 v 18:42 | Reagovat

Moc je pro psychopaty tvrdou drogou, bez které nemohou zde normálně žít, je jenom logické to, že se z psychopatů stali kariéristi, co umí rychle změnit svojí svatou víru, aby zde mohli rychle získat moc a bohatství. Zjednodušeně řečeno, ženy prodávají jako prostitutky draho svoje tělo, a muži podávají jako politici draho svojí psychiku, vše je obchod, ve kterém je úspěšný ten psychopat, který mnoho a draho prodává hodnoty hodnotným zákazníkům. Peníze eliminovali všechny svaté kulty a rituály, a proměnili globálně elitu v kariéristické psychopaty, co umírají často na infarkt, když jsou už neúspěšní v tom co konají.

Z utrácení peněz odhalíme objektivní pravdu o každém člověku, utrácení peněz se v konzumní kultuře stalo svatým rituálem a tak mnohá nová nákupní centra připomínají svaté chrámy, ve kterých je to co je nám svaté, a co se nám líbí. Jak je možné že vlády všude na světě lidem tvrdí to že jejich stát nemá už peníze na důchody a podporu v nezaměstnanosti, ale přitom velmi dobře financuje; politiky, byrokraty, policajty, vojáky, soudce, a jiné státní sobecké parazity?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama