Vaše zprávy 06

10. února 2013 v 8:33 | Honza |  Vaše zprávy
V levém menu mám umístěno okno, jehož prostřednictvím mi můžete posílat dotazy, zprávy nebo podněty.
A jelikož chci na všechny odpovědět, zřídil jsem tuto rubriku.
Na Vaše zprávy budu reagovat, jakmile se jich nahromadí více - alespoň 5.
Tady je šestá várka:

+++
Renata (5. 5. 2012):
Na složenku v mé poštovní schránce jsem reagovala dopisem na podatelnu vlády ČR k rukám pana Kalouska. Obsah dopisu je vlastně o tom, že si pan Kalousek popletl státní dluh s dluhem vlády, která zneužila své postavení v zacházení se svěřenými prostředky a pouze ona sama je dlužníkem této zemi, nikoliv její občané. Odpověď jsem nedostala. Už by jim měl někdo připomenout, že jsou naši zaměstnanci a nedovolme jim tam sedět na věky jako vlády předešlého režimu.

odpověď:
Kalouskovu složenku považuji za účelovou manipulaci. Vláda z nás dělá blbce. A rozhodně je potřeba jí připomenout, že to oni jsou našimi zaměstnanci a měli by se podle toho taky chovat.

+++

cerptak (15. 5. 2012):
Po dnešním skandálu s Rathem už nevím, co se bude dít dál. Pro mě je jasno, že když se neshodí tato vláda a nezabaví se jejich majetek, ukradený státu, nic se nezmění. Při dalších volbách založí nové strany, do kterých nalezou, udělají silnou koalici a pojede se znovu. Takže pryč se zlodějskou vládou a zabavit majetky, které jim nepatří, jinak je to všechno zbytečné divadlo.

odpověď:
Souhlas. Mnoho politiků si ze své "činnosti" udělalo výhodný byznys. Převlékají kabáty podle momentální potřeby tak, aby se vždy udrželi u koryta. Rozhodný a nekompromisní přístup je jediným řešením.

+++

Josef (20. 5. 2012):
Dobrý den, potvrďte mi prosím moji domněnku. Vlivné rodiny kmotrů se obávají, že by se po volbách mohla chopit moci levice, tak Rátha obětovali?

odpověď:
S odstupem času, kdy celá kauza vyšuměla, se domnívám, že ne všechno okolo Ratha bylo tak, jak nám předkládala média. Určitě tam byly zájmy jednotlivců. Vzhledem k provázanosti soudů, státní moci a podnikatelů se však pravdu nejspíše jen tak nedozvíme.

+++

janko1973 (27. 6. 2012):
Tak a je to tady s tou Bradáčovou, chci se zapojit do nějakého boje nebo občanské neposlušnosti, už je toho dost.

odpověď:
Jedinci, kteří se postaví systému, jsou odstraňováni. Způsobů je mnoho.
Hodně to říká o tom, že tu není svoboda názorů a tedy ani žádná demokracie.
Zapojit se může každý.
Jsme jednotlivci, ale dohromady jsme nezastavitelná síla. A čím je větší, tím líp.

+++

Angel (1. 10. 2012):
Ahoj, nepřemýšlels nad tím, že bys psal články častěji a svůj blog zviditelnil (v libovolném pořadí)?

odpověď:
V současné době je dle mého názoru počet článků za měsíc dostatečný. Mnohé z nich se týkají i dlouhodobějších akcí a řešit mezi tím něco dalšího by bylo nepřehledné. O propagaci se snažím... Smějící se

+++

Renata (15. 10. 2012):
S Vaším názorem naprosto souhlasím, ale myslím si, že to opravdu chce okamžitě vést dialog o změně Ústavy, opravdu to nesmí lidi uspat a musí navázat na své požadavky ať už je tam levice nebo pravice, teprve výsledky přístupu k lidem tohoto národa ukážou co volit do parlamentu - i když já jsem neoblomným zastáncem úplného zrušení senátu - vždyť moloch vlády, která vládla před rozdělením státu, vládne tomu nynějšímu golfovému hřišti ve stejném počtu a proto i pociťujeme daleko víc její nároky.

odpověď:
Změnou Ústavy ČR budeme mít páku. Účinný prostředek k prosazení zájmů národa této země nad zájmy vlivných podnikatelů a politiků - dinosaurů, kteří se u moci drží jen z důvodu vlastního prospěchu. Systém politických stran, stejně tak jako rozdělování na pravicové a levicové, je překonaný. Díky tomuto systému se stáváme poddanými bez možnosti prosadit vlastní názor a vůli.

+++

kakos m. (25. 10. 2012):
To je výzkum mezi kmotry ODS! Mezi normálními lidmi by byly výsledky úplně jiný - nebo jsem takovej krypl s věčně prázdnou peněženkou a problémama jenom já a moji známí??? Jinak všichni spokojený a v balíku??? To je ale blbost. Volby tu spokojenost ukázaly.

odpověď:
Jedná se o rekci na článek "STEM prováděl zase jeden výzkum...".
Jednoznačně manipulativní záležitost provedená těsně po volbách.
A co se týče kryplů... Vláda se nás snaží donutit si myslet, že kryplové jsme...
Nastavila takové podmínky, že obyčejný člověk má co dělat, aby se vůbec uživil, musí řešit spoustu problémů a pak již nemá moc energie starat se o to, co mu šmejdi zase chystají...

+++

frosendorf (13. 12. 2012):
Je známo, že mnoho politiků vlastní fotovoltaiku a proto prošla ve vládě cena 12,36 za kWh. Mělo by se zveřejnit, kdo je majitelem těchto okradačů občanů!

odpověď:
Jedná se o reakci na článek "Obnovitelné zdroje".
Shodou okolností jsem se k odpovědi na tuto zprávu dostal až nyní. Tedy v době, kdy ERÚ zveřejnil audit, díky němuž se zjistilo, že došlo k nadsazení výkupní ceny elektřiny z obnovitelných zdrojů nad rámec stanoveného zákona. Díky tomu i domácnosti hradí více na poplatku za obnovitelné zdroje, než by dle zákona hradit měly.
Distributoři musí elektřinu vykupovat za cenu výrazně vyšší, než je cena, za kterou ji poté prodávají. Rozdíl zaplatí spotřebitel a stát obnovitelné zdroje také dotuje. Už nyní to připomíná zase jeden velký tunel. Tímto tématem se budu v nejbližších dnech podrobně zabývat.

+++
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maco Maco | E-mail | 3. března 2013 v 18:18 | Reagovat

Před chvilkou jsem si přečetl,že v Číně vyšel seznam největších boháčů.Tak to je skvělé,že to vím.Fakt se mi ulevilo.My tady v Čechách máme nejbohatší firmu taky,heč.Církev.Jen je trošku blbý,že ti chytrolíni nadále budou zkoumat,kam se ty peníze poděly a kde vzít další na zdravotnictví,školství...svoje platy,odměny za nicnedělání...Ale však Evropa něco zasponzoruje.Já na to přidávat teda nebudu.I když bych asi podle zákona měl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama