Volte Karla, tupé ovce

20. ledna 2013 v 12:55 | Honza |  Volby
Máme za sebou první kolo přímé volby prezidenta. A je velmi smutným zjištěním, že tento národ si stále nechá kálet na hlavu a je poslušným stádem.
Vždyť do druhého kola se dostal Karel Schwarzenberg, který je bezesporu největší prohrou národa této země.


Manipulativní média ovládaná německým kapitálem se pokusila oblbnout české voliče. A podařilo se jim úplně vymazat pochybnosti o tom, kdo vlastně Karel Schwarzenberg je. Nebyla tu přípustná žádná diskuse, která by jakkoli mohla zpochybnit jeho údajné pronárodní zájmy.

Jaká je ale skutečnost?

- má doposud cizí státní příslušnost
- jeho tchán byl vysokým příslušníkem jednotek SA a jeho proněmecké smýšlení je pověstné (požaduje omluvu a navrácení majetku sudetským Němcům)
- je členem skupiny Bilderberg, pro kterou je čest a svoboda nežádoucí vlastností občanů (jejich otroků)
- jako ministr zahraničních věcí Topolánkovy vlády lhal více než 2 roky o radaru v Brdech
- schvaloval bombardování Srbska za Kosovo
- pomáhal prosadit pochybné církevní restituce
- spolupodílel se na prosazení zákonů, které ožebračují národ
- protěžuje zájmy katolické církve bez ohledu na to, jaký budou mít dopad na obyvatele ČR
- je téměř jisté, že by nebyl faktickou hlavou státu (spíše v pozadí číhající Miroslav Kalousek)

Karel Schwarzenberg není Čech, jak si sám manipulativně říká. V Čechách se jen narodil a prožil několik dětských let. Má stále švýcarský pas a švýcarské občanství.
Z historie známe jednoho jeho předka Felixe Schwarzenberga narozeného roku 1800, který se stal vůdcem šlechtické protireformní opozice a jehož zásluhou byl místo parlamentní monarchie nastolen Bachův absolutismus. Z té doby jsou i známy verše Karla Havlíčka Borovského "Zle matičko, zle, Švancenberci zde!" (viz. níže). A proč byl tenkrát takový odpor proti tomuto rodu? Zejména pro jejich absolutní podporu habsburskému trůnu. Všichni byli bigotními katolíky a je také proto známo jejich vyjádření o husitech jako o "bandě lupičů a žhářů".

Je téměř jisté, že Karel Schwarzenberg má zájem pouze o majetek, což dokládají jeho církevní restituce a snahy o navrácení majetku sudetským Němcům. Jejich odsun byl právoplatný i podle mezinárodního práva. To však Karel Schwarzenberg nebere na zřetel a nezajímá jej, že nás Němci chtěli vyhubit. Jeho snahy se dají přirovnat k tomu, že bychom byly zase protektorátem Německa.

Karel Schwarzenberg reprezentuje podivnou minulost a ještě podivnější budoucnost. Masaryk a Beneš se musí obracet v hrobech, když si národ za lacinou cetku volí někoho takového. Někoho, kdo hájí jen své zájmy a zájmy bohatých. Na národ kašle. Stejné je to i s korupcí, kterou kryje a vlastně s ní i souhlasí. Je napojen na podivné firmy a podnikatele, kteří vesele tento stát tunelují.

Máme snad ještě trochu národní hrdosti a cti?
Nebo jsme snad hlupáci?

Vyzývám vás, bojkotuje Karla Schwarzenberga a jeho příznivce!
Bojujte proti zhovadilosti!
Blog Občanská neposlušnost vyzývá ke spontánním akcím a odporu.

Nebo vám snad přijde normální politická agitace na budově veřejného zdravotnického zařízení?
Toto jsem vyfotil 16.1.2013 v Zábřehu na Moravě na budově polikliniky.Odpor je naší zbraní a naším právem.


K. H. Borovksý - Píseň Čechů
Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je jenerál,
a druhý je kardinál,
zle, matičko, zle!
Zle matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden drží karabáč,
druhý říká Otčenáš,
zle, matičko, zle!

Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je arcibiskup,
a druhý je také špicbub,
zle, matičko, zle!


K. H. Borovský - Mně se, mně se, mně se všecko zdá
Mně se, mně se, mně se,
mně se všecko zdá,
že pan Švarcenberk
o ústavu hrá,
mně se, mně se, mně se,
mně se všecko zdá,
že o konštituci hrá,
to obležení
nadarmo není,
to se časem svým
v robotu změní!...Leták "Nevolme Karla Schwarzenberga" v pdf.
Šiřte, sdílejte, vylepujte...


Na závěr ještě dodávám, že nejsem ani příznivcem Miloše Zemana.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 petra petra | 20. ledna 2013 v 11:35 | Reagovat

Ono vlastně není koho volit. Zeman není o moc lepší...

2 Vlastimil Pospíšil Vlastimil Pospíšil | E-mail | 20. ledna 2013 v 13:03 | Reagovat

ale bohužel on tam na volbu ani jiný není,pak by zbýval už jen ten ožrala co se rád poslouchá a od takové kurvy se nic dobrého nedočkáme

3 Petr Petr | 20. ledna 2013 v 15:44 | Reagovat

Toulám se a čtu zoufalý blogy, až jsem narazil na ten Váš. Je mi 45 let a tak si dovolím říci, že volba prezidenta je pro mne hlubokým zklamáním. Jednak nebylo ani z kandidátů příliš koho vybírat, jednak zvítězila, pro mne zcela nepochopitelně, nejhorší možná varianta. Že bude druhé kolo voleb jsem nepochyboval. Že se do něj dostane zrovna Schwarzenberg se Zemanem je pro mne noční můrou, nevolil jsem ani jednoho. A teď musím zvolit, a hledat menší zlo. Je to jednoduché, tady se musí uplatnit nacionalistický princip, protože si nepřeji na hradě prezidenta, jehož manželka neumí česky, jehož otec byl český fašista (prosím Vás fašismus je nacionalistický, takže proto bojoval proti německému fašismu) a jako takový byl členem Vlajky, české fašistické organizace. Mimochodem, generace jeho manželky v jejím rodě byla vyloučena z rakouského politického života právě pro účast a fungování hraběte z Hardega, jejího otce v SA a SS. Další pravdou je, že Schwarzenberkové jsou svázáni s internačním táborem v Letech, což je skvrna české historie - odváželi odtud židy a cikány do Osvětimi a otec našeho vládního představitele je využíval k otrocké práci. Také jsem jej nikdy neslyšel se za to omluvit, byť do uvedeného období občas "bije". A byl v té době ani ne desetiletý... Pravda, mrtvých v tomto táboře bylo "jen" 600 ze 1300..., z těch mrtvých 450 bylo posláno do Osvětimi a 150 zemřelo na epidemii cholery, která tam vypukla... O části nevíme co se s nimi stalo, česká protektorátní správa zlikvidovala dokumentaci. A infromace je dnes obtížně dohledatelná a z internetu mízí...
Budu tedy s těžkým srdcem poprvé v životě volit Zemana... A Vám jen přeji, abyste nemuseli jako já volit mezi dvěma zly to z Vašeho názoru menší, ale měli vždycky ještě možnost dobré volby, byť jich v tomto případě mnoho nebylo (žádná reálná) a počet kandidátů jen vedl k roztříštění hlasů... A na závěr malou poznámku. Tendenční článek ve slovenském tisku jásá nad Schwarzenberkem... co kdyby si Slováci vybrali třeba nějakého potomka Esterhazyů jako prezidenta.... Němcům se nedivím, ale docela mě mate, jak může u nás získat 25% Schwarzenberk? Dovedete si někdo představit, že by Barack Obama měl v USA podporu 25%, kdyby jeho otec byl americký fašista (okrajově tam tohle hnutí také existuje) a rodiče jeho manželky byli spjati s nacismem? Nedostal by se ani do 1. kola... a pravděpodobně ani do "velké politiky", měl by pouze regionální význam...

4 Petr Petr | 20. ledna 2013 v 15:49 | Reagovat

Ještě jednu dobrou citaci čekého spisovatele: "Fajn, každý národ má vládu jakou si zaslouží. Čím jsem si ale já zasloužil tenhle národ?"
Tak se s tím snažím něco dělat...

5 šmajdalf šmajdalf | E-mail | 21. ledna 2013 v 20:28 | Reagovat

Z dvou postoupivších kandidátů je pro mě Karel určitě lepší. Oproti Miloši Zemanovi by mohl být pro lidi morální autorita. Teď je ve větší oblibě Zeman, ale dle mého skromného názoru je to hlavně proto, že byl teď 10 let mimo dění. Určitě by měl mnohem méně hlasů, kdyby se tato volba konala v náladě, která byla po jeho premiérování. Pro připomínku doporučuji zhlédnout tento dokument ČT: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/

6 Jarda Jarda | 21. ledna 2013 v 20:32 | Reagovat

Ale no tak buďme aspoň fér a připomeňme si co pro nás vykonal druhý kandidát:

- uzavřel s ODS opoziční smlouvu a dodůležitých státních podniků dosadil své lidi pan Šlouf
- umožnil vzestup nezapomenutelných zlodějských zmetků např. Standy Grosse
- vzpomeňte si jak Srba najal vraha s cílem zavraždit novinářku Sabinu Slonkovou

mrkněte na dokument: kdyby mě zabili https://www.youtube.com/watch?v=WPM2VoF7q5U alespoň uvidíte jak je naše pravice i levice pěkně součástí těla ruského mafiána a vzpomeňte si jak se na autogramiádě knihy Jirky Paroubka zastřelil Ďuričko Kočku

mrkněte i na:Vládneme nerušit:
https://www.youtube.com/watch?v=eW9uOwIA6Sk
ať připomenete celý ten opozičněsmluvní hnus a bordel, který mimochodem vládne dosud

Pořád si ještě myslíte, že se tihle lidé vzdají moci a peněz dobrovolně??? Po demokratických volbách? Když zkorumpovaní zločinci (naši politici obecně) nastavují pravidla?

Vzpomeťe si na pana nevím co podepisuju Vondru, na skandální útěk Koženého a obdobnou eskapádu pana Krejčíře. Nebylo toho už dost?

7 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 21:01 | Reagovat

U každého se najde něco, co ho může vyloučit z výběru, překvapuje mne však, že se nechají hlavně mladí lidé tak obloudit tím- chytří volí Karla, omezenci Zemana. Nemyslím, že by Zeman nějak ohrozil naši suverenitu vůči zahraničí- ať už na Váchod nebo na Západ, spíš to tak vidím u Karla. Vždyť tím žoviálním chováním dává najevo svoji nadřazenost. Zeman je možná sebestředný, ale hloupý určitě není. Po jednom období, kdy by reprezentoval naši zemi by se mohl najít z mladších lidí kandidát nepoznamenaný skandály ani minulostí. Je třeba volit menší zlo, s Karlem je naše nezávislost víc ohrožen. Stejně- nezávislí nebudeme nikdy, jen mám pocit, že teď už je to s ohledem na nynější spol. zřízení i Východu stejné skoro jedno.

8 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 21:03 | Reagovat

Omlouvám se za překlepy- Východ,  ohrožena... ;-)

9 Hofmič Hofmič | 21. ledna 2013 v 21:03 | Reagovat

Lezou Schwarzenberg a Kalousek na skálu a v tom nejtěžším úseku se zaseknou. Schwarzenberg říká: "Kdyby tady byl Boriš, ten by nás zachránil."
Kalousek na to: "Prosím tě, lez!"
Ale Schwarzenberg po kuse zase řekne: "Kdyby tu tak byl ten Boriš, ten by nás zachránil, ten by nás z toho vytáhl!"
A Kalousek na to: "A kdo je ten Boriš?"
Schwarzenberg: "Neznáš českou hymnu? Zpívá se tam: Boriš umí po skalinách!"

10 Zdenek Havel Zdenek Havel | 21. ledna 2013 v 21:49 | Reagovat

Honzo,
když nyní čtu (nejen) Váš web, je mi úzko z toho, kam až došla degradace myšlenky svobody slova a kam se v dnešní době propadla hodnota a hodnověrnost informací. Jsem bytostně přesvědčen, že přesně Vy (a Vám obdobní) patříte mezi lidi, kteří by každé ráno měli v duchu děkovat lidem, mezi něž neoddiskutovatelně patří i Karel Schwarzeberg, že vůbec mohou takovýto web provozovat. A to aniž by se to jakkoli podepsalo na soukromém i profesním životě jich a jim blízkých. Tuším, že si to asi neuvědomujete. Vypadá to, že sám sebe považujete za vzdělaného člověka, nebo minimálně člověka s všeobecným přehledem, tak doufám, že zapochybujete alespoň někdy, na chvilinku, o své neomylnosti a o důvěryhodnosti „zdrojů“, z nichž čerpáte. Pokud ano, tak to sice není na Vašem webu vidět, ale patrně jste snad v pořádku :)
Krásný večer přeje Zdeněk Havel  
P.S. Ať vyhraje volby Miloš nebo Karel, jistě budete mít Vy a Vám podobní i nadále o čem „psát“. A řeknu Vám, že je to někdy lepší než humoristická literatura :) Pokud si tedy odmyslím fakt, že většina autorů myslí své texty vážně :-!

11 Vl..k Vl..k | 22. ledna 2013 v 8:38 | Reagovat

Pane Zdenku Havle,
   mně je úzko zase z toho, jak média manipulují veřejností a to hlavně lidmi mladými, které je možno velice snadno nadchnout pro cokoli. Jestliže čtu na zpravodajském serveru, že Veronika Žilková tvrdí: Volím Karla Schwarzenberga, protože je to představitel největšího vlastenectví, začínám mít pochybnosti o tom, jestli stále dobře chápu psaný text. Skoro lituji, že mám určité znalosti české historie. Nemít je, netrápil bych se.

12 Honza Honza | Web | 22. ledna 2013 v 9:36 | Reagovat

[11]: Přesně o tom to je...

13 Jarda Jarda | 22. ledna 2013 v 15:53 | Reagovat

Hm volby mezi zlem a menším zlem nás obávám se dostali přesně do této situace. Tzn. do situace kdy ani jeden z kandidátů v podstatě není přijatelný ... co takhle příště volit jinak neházet tam socany ani odsáky ani komouše, ani topku ani přitroublý veverky a pro změnu si opravdu přečíst program a říct si je tohle v mém zájmu?

ps: Stejně si myslím, že se tam budou držet zuby nehty i když vyhraje někdo úplně jiný docela zajímavá koalice odsouzeníhodných a socanů vznikla na magistrátu.

14 ravicu ravicu | E-mail | Web | 25. ledna 2013 v 18:35 | Reagovat

Souhlas!

15 Spit Spit | 26. ledna 2013 v 5:24 | Reagovat

Ono je celkově hnus celá jeho kampaň. Když vidím to žluto-růžové barevné schéma a úpravu písmen, jímá mne zuřivost. Nevíte náhodou někdo, jak je to s autorskými právy? O čem mluvím: http://www.ireport.cz/recenze/15752-sex-pistols-slavi-35-let-anarchie-ve-spojenem-kralovstvi.html designové provedení alba by mělo být také nějak chráněné, ne? Takže krom výše v článku zmíněného, mne irituje i takové zneužití. Jen dokonalý obraz politiky tohoto dotyčného a sice "přiživujeme se na práci jiných"

16 Marco ze sudet Marco ze sudet | E-mail | 5. února 2013 v 12:13 | Reagovat

[10]:
No, koukám, že hloupá mládež a její přisluhovači by nejraději vstříc lepším zítřkům po boku nácka. Tak vážení, jděte se všichni bodnout, jste pouhá lůza, která nám málem vlastní hloupostí otevřela cestu do pekel. V Německu existuje v archívu dokument, který prokazuje zájem Trautenberga o zrušení dekretů a omluvu němcům, schůzka se tehdy konala v roce 90 za účasti Havla, který ještě ani nebyl prezidentem, Schwarzenberga a tehdejšího německého kancléře Helmuta Kohla. Výsledný dokument Kohl nikdy naštěstí nepoužil ale uložen zůstal. Schůzku ale inicioval Karel,který se nemohl dočkat majetku. Církevní restituce, které budeme 30let hradit jsou v podstatě vlastizradou, jako by nestačilo,že už hradíme obnovitelné zdroje nemalou částkou,nyní nebudeme hradit jen toto ale i všechny majetky o které bude požádáno. Pokud totiž dáte jednomu, ozvou se další i když absolutně nechápu, proč mám odškodnit někoho zrovna já osobně. Odškodnili nás Švédi, kteří nám ani nehodlají vrátit naši kroniku tehdy uloupenou? Odškodnili nás třeba rusové? Odškodnili nás rakušani nebo němci? Probůh přestaňme ohýbat hřbet před celým světem! Naše země má tu výhodu, že umí být soběstačná,nenechejme si liškou nalhat, že všude kolem našeho kurníku je ráj na zemi! Jakmile totiž vylezeme, liška neudělá nic jiného, než že všechny slepice sežere. O_O

17 Marco Marco | 5. února 2013 v 13:51 | Reagovat

POZOR NA - ODS – TOP 09 – STUDENTY a FANATIKY těchto stran !!! Podle tajných služeb nejmenované země jsou zaznamenány telefonní hovory a lokální odposlechy, kde Petr Nečas jednal o možnostech vyčlenění několika desítek milionů korun na rozsáhlou kampaň proti levici a prezidentu Zemanovi, zvolenému 2 700 000 obyvateli Česka. Úkolem je najmout skupinu lidí, která by vypracovala strategický plán, který bude ovlivňovat studenty a vyvolávat protestní demonstrace proti Miloši Zemanovi. BIS dostala za úkol najít v minulosti pana Zemana něco, co se bude hodit jako argument pro svržení prezidenta ještě před přísahou, proto je v historii přísaha nařízena až za nejdelší dobu po měsíci, aby ODS a TOP09 měly čas zpracovat davy fanatiků a zklamaných voličů. Demonstrace mají být doprovázeny aktivní a intenzivní kampaní v médiích o tom, že Zeman směřuje do Moskvy, o hrozbě socialismu a zvýšenému vlivu komunistů. Pozor na akce na vysokých školách. BIS dostala úkol zpracovat cca 100 studentů k tomu, aby aktivně působili v tomto duchu na fakultách. Tohle není výmysl, to je spiknutí TOP09 a ODS proti demokracii v České republice! Akce se má napojit na demonstrace proti člence KSČM v krajském zastupitelstvu. ODS aTOP09 je vážně ohrožena, pokud prezidentem bude Zeman, protože ten se chystá podpořit došetření trestných činů ministerských úředníků za TOP09 a ODS při defraudaci dotací z EU! Pokud totiž padne vláda ODS a TOP09 což hrozí, pak policie začne znovu otevírat kauzy CASA, Opencard, Promopro, IZPI a řada členů ODS a TOP09 a současných špiček vlády, bude zatčena a vyšetřována nejen ze strany Česka, ale také za četné a rozsáhlé podvody v čerpání dotací přes fiktivní podvodné firmy kolem TOP09 a ODS, které tahaly z EU miliardy korun na dotacích na neexistující projekty. Připravte se na masivní kampaň a poslední pokus české pravice o svržení prezidenta Miloše Zemana! Tyto informace jsou ze zdrojů organizací, působících mimo ČR, které mají za úkol sledovat rizika a ohrožení demokracie ve státech EU a jsou naprosto pravdivé! :-!

18 Jan Jan | 16. února 2013 v 19:15 | Reagovat

Takže se dá říct,že nikdo nevolil ani Zemana a už vůbec ne Schwarzenberga....jak se tedy dostali do finále?

19 Chytrejsi nez vy Chytrejsi nez vy | 6. března 2013 v 11:11 | Reagovat

Vy vsichni zde jste jen zmagoreny ze sledovani filmu a buhvi ceho, jinak si tyhle vymysleny kecy nedokazu vysvetlit.... Schwarzenberg je ten nejobetavejsi clovek ktery kdy pusobil v ceske vlade, bohuzel otce si clovek nevybira a za to zaplatil, kdyz ho i s celu rodinou vykopli z jeho domova v praze. Vetsinu svych penez trvale poskytuje na nejruznejsi dobrocinne organizace.

20 Alena Alena | 1. července 2013 v 12:19 | Reagovat

Od voleb prezidenta už uplynula nějaká doba a nyní vidíme výsledky. Stálo nám to za to? Nejsem Ani Karla Sch. ani Miloše Zem. podporovatelka, avšak potom, co řekl Zeman té německé novinářce, když z kocoviny se stala viróza a dalších podobných pár věcí, nebylo by lepší se konečně pořádně zamyslet a příště volit rozvážněji? Před nedávnem jsem byla v cizině a musím říct, že tohle je národní ostuda, to, že se všeude mluvilo o povodních, co zasáhly česko, budiž, ale nyní už se s ČR mluví pouze o tom, jakou ostudu si zase utrhlo a vsází se, co to bude příště. Však aby cizincům nebylo do smíchu, když tu nežijí, já se jim nedivím, my si taky blbost američanů, když se něco stane, taky bereme do huby...

21 Tom Tom | 11. července 2013 v 13:30 | Reagovat

Trochu hysterický výlev, založený na fámách a pomluvách aneb trochu kritického myšlení by neškodilo.

22 Radim Radim | E-mail | 11. července 2013 v 14:33 | Reagovat

Není to špatný blog, jen je škoda, že je dost zaujatý. Obávám se, Jane, že vše vidíte trochu nesprávně. Jak lze přenášet skutky předků na děti? Co je to za nesmysl? Takový hloupý názorový přepych si může dovolit jen ten, jehož předci žádné zásadní skvrny na svém životě nemají. Odsuzovat K.S. za činy jeho předků je přinejmenším nesprávné. Karel S. není vinen tím, co udělali jeho předci, je vinen tím, co udělal, nebo neudělal, sám. Je to poměrně hloupý člověk a vzhledem k tomu, že ničemu až tak nerozumí a že není ambiciózní, tak je naštěstí celkem neškodný. Paradoxně by se možná právě z těchto důvodů na prezidenta hodil. Říkám to s nadsázkou, zkazil by toho méně, než většina ostatních kandidátů. U Zemana rozhodně nelze pochybovat o jeho inteligenci a politických vlohách. Jeho minulost je poměrně čistá, nějaké ty chyby dělají všichni, i ten "tatíček" Masaryk, o kterém každý mluví, jako by ho znal osobně. Nicméně Zeman je dost namyšlený, tak jako třeba Klaus. Klaus toho hodně pokazil, přesto vidí třeba situaci s EU v reálných barvách. Co tvrdil, se prokazuje, a bude to horší. Lepší kandidáti na naší politické scéně prostě nejsou, každý, kdo je "v pořádku", je z politiky brzy vyštípán, tak nezbývá, než se prozatím spokojit s tím, co je možné.
Snažil jsem se předložit nezaujatý názor. Je značně zjednodušený, není to na pár řádek, proti každé větě by se dalo něco namítnout, na co bych musel reagovat, následovala by protireakce a takto hodiny a hodiny. Nechci tím procházet, politiku nesnáším a nikdy jsem ani nevolil. Volit menší zlo, jak se tomu říká, není nic jiného, než volit zlo, ikdyž menší. Mnoho lidí má ten názor, že nevolit je horší, že to znamená nezájem o budoucnost naší země, našich dětí. Jen ten, kdo nemá povědomí o politickém smýšlení, si to může myslet.

23 Radim Radim | E-mail | 11. července 2013 v 14:37 | Reagovat

[21]:

Tak nějak, drtivá většina toho, co zde lze nalézt, jsou buď neurčité a nekonkrétní obvinění, nebo obracení se do historie a přenášení vin či zásluh z jednoho člověka ne jiného. Nejvýstižnější slovo pro tento blog je "zaujatost".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama