Provokace během demonstrace 17. 11. 2012

18. listopadu 2012 v 11:11 | Honza |  Vládní svinstva
Podle zatím posledních zpráv, které mám k dispozici, došlo 17. 11. 2012 na objednávku iniciativy ProAlt k odtažení ozvučeného auta Skutečné demokracie (SKDE).
Celá akce byla nejspíše naplánovanou provokací.
Napaden byl Miloš Cach a zvukař Josef Mottl.Na videu je vidět, kolik bylo přítomných policistů v civilu a těžkooděnců...
Nepřipomíná vám to něco???

Prohlášení Miloše Cacha po propuštění:
"Lidičky, díky vám všem co jste se o mě báli. Jsem bojovník a něco vydržím. Fyzicky jsem celkem ok. A jak se říká, CO NEZABIJE, TO POSÍLÍ! Udělali jsme chybu s tím autem, ale věřte tomu, že mé jednání mělo svůj důvod. Policie se při odtahu snažila nahnat mně a Zdenka mezi odtahovku a ozvučené auto, aby nás pak těžkooděnci mohli zadržet. Já jsem policistovi řekl, o co mu jde, odstrčil jsem ho a Zdenka jsem odtáhl na pomník J. PALACHA, aby nás nedostali mezi auta. Když vzali mikrofon a zvukaře Josefa Mottla vytáhli z auta, bylo mě jasné, že jim jde o to, aby umlčeli i horní pódium! Plno tajných policajtů, promyšlený plán nás natlačit do problému a můj zkrat ve strachu o lidi, provázel naši bitvu se zlem. POUČENI jedeme dále. Dnes uvidíme, kolik se nás sejde. Máme už připraveno, jakým způsobem národ spících duší probudíme k životu a myšlení. Jako SKDE nabízíme jednoduché a jasné řešení problému dnešní nemoci demokracie. To jim - systému - vadí. Vědí, že jednoduše a na ústavním základě, dokážeme lidem dát myšlenky sjednocení a že "víme, která bije". BOJÍ SE NÁS JAKO ČERT KŘÍŽE. Mnoho policistů má dobré srdce, ale ne ti, co do mě kopali na zemi jak divocí opičáci. Škoda, že Karel Janoušek tyto hochy jaksi nepotkal. To by se mu asi líbilo.

Vzhledem k řízené situaci, objednané u policie na přání Bossů odborů, bude v týdnu vydána tisková zpráva pro média. Fakta a Pravda vyjdou najevo.

POUČENI, CHYTŘEJŠÍ, SILNĚJŠÍ… Budeme sílit! Pamatujte, že nevadí, že nás je dnes na 10ti milionový národ málo! Je to díky utajování našich myšlenek a našeho postoje!!! Je to stopa každého z nás… LIDÉ budou díky nemorálnosti politiky chudnout a chudnout. My o sobě dáme vědět a probudíme je…"


Prohlášení Josefa Mottla:
"Způsob a provedení zadržení dokazuje, že ODBORÁŘŠTÍ BOSOVÉ SPOLUPRACUJÍ S VLÁDNÍ MAFIÍ a nechali mne plánovaně a cíleně zatknout ještě před zahájením akce. Když jsem seděl v autě a tudíž se žádného protiprávního jednání nedopouštěl, zareagovali čtyři těžkooděnci současně. Ti co byli nejblíž k autu, k tomu museli dostat povel do ucha vysílačkou, protože zareagovali současně a vytáhli mne z auta a stlačili k zemi, pak už jsem jen vnímal vyvracení ramen a rukou do zadu a kopance koleny. Následně jsem byl odvlečen do Krakovské, kde nebyly prováděny žádné úkony a pouze mne tam nechali sedět po dobu akce odborů až do doby dokud neskončila. Obviněn jsem byl z neuposlechnutí výzvy, která samozřejmě vůbec nepadla. Odborářští bossové pouze hrají nesmyslné divadélko pro občany na svržení vlády a přitom s ní úzce spolupracují a veškeré jiné snahy a šíření této pravdy likvidují. V tu chvíli mi bylo naprosto jasné Zavadilovo pivko s Kalouskem. Po propuštění mi bylo řečeno jistým kameramanem, že má vše natočeno zblízka a že to uveřejní. Video bude jistě brzo k dispozici na Youtube."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 No.929 599 No.929 599 | Web | 19. listopadu 2012 v 6:18 | Reagovat

Mrzí mne, že u nás v Čechách není tolik zájmu o politiku, protože věřím, že jinak by nikdy nedošlo k tomu, že komunisté dostali tolik hlasů. Věřím, že už dávno by došlo ke zvolení jiných, malých stran, které by to s námi snad mysleli dobře...

2 sandokan sandokan | 26. listopadu 2012 v 11:04 | Reagovat

Nebo to taky bude tím,že ti co zažili komunisty si uvědomili,že před převratem bylo obyčejným lidem podstatně lépe.Ti kteří tuto dobu nezažili mají současnými apárátčíky již ze školy do hlavy nalito to,že komunisti jsou zlí. Jenže je potřeba si uvědomit,že ti křiváci kteří se schovávali za komunisty a prvořadým cílem byl jejich vlastní prospěch,tak ti se okamžitě přesunuli do nově vznikajících stran a opět se chopili moci a pomocí ideologické propagandy stejně tak jako před rokem 89 začali mládeži vymývat mozky. Použili tak stejnou metodu jako v minulém systému kde ke svému prospěchu zneužili jen jinou stranu a jinou ideu.Takže z toho plyne,že současní komunisté nejsou to zlo které z nich dělá nynější vládnoucí garnitura.Jsou to podle mne lidé kteří nepřevlékají kabáty a své přesvědčení tak snadno nemění.Z toho tedy usuzuji,že lid naší země se o politiku zajímá více než dříve.Bohužel týká se to pouze té naší starší generace,která pamatuje dobu před listopadovým převratem a může tedy srovnávat.Bohužel tato naše generace může za to,že jsme svým dětem nechali takto vymýt mozky. Je proto na nás,abychom s tím něco udělali.Bohužel již není čas na vyjednávání.Nechali jsme to zajít příliš daleko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama