Má Kalousek strach?

27. června 2012 v 19:29 | Honza |  Vládní svinstva
Ještě neutichla kauza David Rath a Policie ČR požádala předsedkyni Sněmovny Miroslavu Němcovou (ODS) o vydání dalšího politika. Zajímá se o činnost někdejší ministryně obrany Vlasty Parkanové (TOP 09). Podezírá ji ze zneužití pravomocí veřejného činitele a porušení povinnosti při správě cizího majetku - zejména jde o nákup letadel CASA.


Žádné vydání se však nekonalo.

Co se však stalo, nad tím je nutné se zamyslet...

13. června se Miroslav Kalousek (TOP 09) vyjádřil v tom smyslu, že nákup schválila vláda a tudíž by měla být vydána celá - je naprosto jasné, že toto v naší zemi (zatím) není možné a jde pouze o snahu rozmělnit odpovědnost.

17. června Miroslav Kalousek přitvrdil a ostře zkritizoval práci Policie ČR, která si dle jeho názoru vykládá právo po svém a zakázky typu nákup letadel pro armádu jsou tak trochu něco jiného a nějaká ta pravidla se při nich neřeší - kritika práce jiných a vykládání si zákonů po svém to mu jistě jde.

24. června Miroslav Kalousek zaperlil nejvíce, když označil záměr stíhat Vlastu Parkanovou za bezprecedentní politický útok na demokratické rozhodovací mechanismy státu - což nelze nazvat jinak než bezprecedentní politický útok na nezávislé konání Policie ČR.


Je zřejmé, že pokud je stíhaným politik z vládní partaje, pak se nemusí ničeho obávat. Jeho spolustraníci ho jistě podrží. Otázka zní proč?

Mají se tam tak rádi a táhnou za jeden provaz?
Určitě ne.

Spíše jde o to, že každý je s dalšími provázán a pokud jeden začne mluvit nebo bude rozkryta jeho činnost, pak s ním půjdou sedět i ostatní.

Miroslav Kalousek má zcela jistě strach.
Manipuluje s fakty, kritizuje a jeho arogance dosahuje maxima.

Tu větev, na které sedí, by už někdo měl uříznout.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 cerptak cerptak | E-mail | 27. června 2012 v 21:56 | Reagovat

Toho Kalouska nemá cenu už hodnotit,lidi jsou pro něho jen odpad a nástroj pro vybírání daní.To,že celá politická garnitura okrádá stát o miliardy,je nezajímá,ani celou přiblblou EU,která dovede Evropu do krachu.

2 FreeKosmopolit FreeKosmopolit | 20. července 2012 v 11:39 | Reagovat

...a ještě si chtějí přidat platy,asi je to zkouška, kolik toho ještě "oslík" volič vydrží...

3 Zdeněk Zdeněk | 31. července 2012 v 7:57 | Reagovat

No už by se měl národ probudit,vzít do rukou vidle,lopaty,bejbolky a mařety a měl by je jít vyházet ze Strakovky ty šmejdy zlodějské,jenže to by nesměl být národ poseroutků. :-)

4 xzdenekk xzdenekk | 16. srpna 2012 v 22:45 | Reagovat

[3]: Souhlasím. Každý den je vhodný na to vypráskat všechny ty arogantní hovada v čele s Klausem, kalousem a tak pokračovat až po partaj jako zdroj těchto vlastizrádců - mám na mysli komanče odkud tenhle paskvil přišel. Na co jsou lustrace jestli byl nebo nebyl u českého KGB? Zvlášť, když největší zločinci mají svoje registry zlikvidované. Nemají strach, a je to proto že nebyli hnáni k odpovědnosti a nebo nebyli ubiti už při revoluci - a v tom je problém. Ještě je čas to to alespoň částečně napravit. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama