Vaše zprávy 04

15. května 2012 v 14:43 | Honza |  Vaše zprávy
V levém menu mám umístěno okno, jehož prostřednictvím mi můžete posílat dotazy, zprávy nebo podněty.
A jelikož chci na všechny odpovědět, zřídil jsem tuto rubriku.
Na Vaše zprávy budu reagovat, jakmile se jich nahromadí více - alespoň 5.
Tady je čtvrtá várka:


+++

Tomáš (15. 3. 2012):
Tleskám vám, co tu děláte. Jen by to chtělo se nabourat na konta těch korytářů a vynulovat je. Ať začnou škrtit opasky u sebe.

odpověď:
Díky za podporu. Ano, těm, jejichž majetek pochází z podvodů a tunelování, by měl být zabaven a použit pro ty, které vláda systematicky ožebračuje.

+++

Marek (15. 3. 2012):
Doufám, že budeš informovat o všech protivládních demonstracích. Bohužel jsem o týhle nevěděl, až teď na seznamu. Ale i tak hodně štěstí a kdybych mohl nějak podpořit kromě toho, že se budu snažit vždy zúčastnit, tak klidně pomůžu.

odpověď:
Určitě budu zveřejňovat info o minimálně těch nejdůležitějších akcích. Díky za podporu a v případě zájmu je možné mne kontaktovat - domluvíme se na spolupráci.

+++

vasla60 (15. 3. 2012):
Asi před týdnem v 5 hod ráno na Českém rozhlase 2 byla zpráva, že v Bulharsku premiér vzal vládě a spol. odměny za rok 2011, že jsou v propadu ekonomiky. Dále se zpráva neopakovala, nemohu ověřit. To by byli frajeři ti naši vysavači země české. Jistě mají již nahrabáno, mohli by živit z platu každý jeden domov pro nějaké potřebné.

odpověď:
Obávám se, že něco podobného je v naší zemi neuskutečnitelné. Ale je to jasný důkaz toho, že když se chce, tak to jde.

+++

Widmanová (15. 3. 2012):
Musíme svrhnout vládu, je to jediné rozumné řešení, jinak občany zničí.

odpověď:
Ano, současná politická situace v ČR nám nedává jinou možnost. Žádná politická strana dnes nenabízí řešení a je potřeba se zbavit všech a začít budovat nový systém.

+++

Jiří (16. 3. 2012):
Dobré ráno. Nějak se nemohu ubránit paralele s únorem 1948 - obyčejní lidi byli za blbce a sloužili jen jako nástroj pro ty, kteří chtěli svrhnout vládu a dostat se k jejich korytům. A tak to bylo, je a bude.

odpověď:
Současný stav a únor 1948 nelze srovnávat. Naším cílem není moc a vlastní prospěch. Požadujeme skutečnou demokracii a spravedlnost. Tedy něco, co tu stále nemáme. Lidé demonstrují sami za sebe - není jim tedy lhostejný vlastní osud.

+++

Peky (16. 3. 2012):
Vyzíváš k občanské neposlušnosti za podpory komerční reklamy? Buďto seš provokatér nebo totální debil.

odpověď:
Vyzívám k občanské neposlušnosti. Bez reklamy - tu nepotřebuji. Popravdě, ani netuším, o jakou reklamu by jako mělo jít. A jinak k tvému označení mé osoby - tak činí lidé slabého ducha, když místo uvážlivé konverzace sprostoty používají.

+++

březen (18. 3. 2012):
Kdy se koná další protivládní demonstrace?

odpověď:
Info v přehledu Nejbližší akce/demonstrace.

+++

Viola (25. 3. 2012):
Ahojky, chtěla bych nejraději pořádnou revoluci, ne pokojnou, ale mám obavy, aby to opět nevzali po ODS komunisti. To bych opravdu nechtěla. Vím a jsem si vědoma, že ODS se skládá z bolševiků. Člověk již neví, komu má v této zemi věřit.

odpověď:
Ano, určitě je potřebné přitvrdit. Demonstracím se současná vláda jen směje a její arogance nezná mezí. Ty obavy máme taky. Jedna totalita v roce 1989 vystřídala druhou a to se už nesmí opakovat. Žádná současná politická strana nemá naši podporu. Už proto, že se skládají z lidí, kteří vesele mění kabáty.

+++

Bohuš11 (26. 3. 2012):
Super blog + nevídaně skvělá jazyková úroveň, díky moc! (Pouze mé oči protestují...) ;-) Potěšila mě zejména užitečná rubrika "Nejbližší akce/demonstrace" (začínám se poslední dobou nějak ztrácet) a praktická "Nabídka spolupráce". Moc rád pomůžu ze všech sil!

odpověď:
Děkuji. V dohledné době projde blog menší grafickou úpravou (zejména barva a text). Spolupráci uvítáme.

+++

Nemesis (28. 3. 2012):
Ahoj Honzo, máš moc pěkný blog. Jsem ráda, že se ještě najde někdo, komu není lhostejný osud naší země a snaží se bojovat. Budou teď někdy další demonstrace nebo tak něco?

odpověď:
Díky. Kdo vidí nespravedlnost a nepomůže, je stejným viníkem, jako ten, kdo ji činí.
Demonstrací je v plánu hodně a snažím se info o plánovaných vždy dopředu zveřejnit.

+++ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama