Prohlášení

2. května 2012 v 10:15 | Honza |  Anonymous
Vážení spoluobčané,

svým hlasováním ve volbách jste nepřímo dopustili, aby se pan Kalousek stal českým ministrem financí. Svým rozhodnutím jste dovolili vznik vlády, která se honosně označuje za rozpočtově odpovědnou. Byli jste vystaveni manipulaci - velké části z Vás ve schránce přistála fiktivní složenka, jež měla každého voliče informovat o skutečné výši státního dluhu. Kalousek Vás ujišťoval, že nebudeme chudnout, pouze budeme pomaleji bohatnout. Je to ale pravda?


Naší rozpočtově odpovědné vládě se především díky iniciativě ministra financí podařilo dosáhnout dílčích úspěchů - cenou za ně je však drastické snížení životní úrovně běžných občanů, handicapovaných a dalších osob, které jsou závislí na finanční pomoci od státu. Snížením výdajů na platy policistů, hasičů a dalších státních zaměstnanců, jejichž povolání s sebou přinášejí velký risk,je ohrožována stabilita celé společnosti. Demonstranti a opozice jsou označováni za fašisty, zesměšňováni a naši volení zástupci s nimi odmítají vést diskusi.

My, Anonymous s takovým postupem nesouhlasíme a vyjádříme svůj protest. Věříme, že každý občan České republiky, kterému není lhostejné takové chování námi volených zástupců, vyjádří svůj nesouhlas spolu s námi. Svoji nechuť k současné situaci nezapomeňte rovněž ukázat v nadcházejících volbách a dobře zvažte, zda dáte svůj hlas současným zkorumpovaným a zdiskreditovaným politikům.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 michalsobek michalsobek | E-mail | 4. května 2012 v 10:21 | Reagovat

nové volby si myslím nepomůžou to chce radikalní změnu a nové zákony

2 cerptak cerptak | E-mail | 10. května 2012 v 1:40 | Reagovat

Je pravda,že volby nic nezmění,udělají si koalici a jede se dál,zrušil bych koalice,k čemu to je,když vítěze voleb převálcuje koalice v čele s rozkradačskou ODS!Mají pak volby cenu?! :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama