Výzva senátorům: Zachraňte demokracii

3. března 2012 v 10:53 | Fotis Fotopulos |  Vaše články
Události posledních dnů spolehlivě dokázaly vítězství nesvobody v naší zemi, kterému se musíme se vší rozhodností postavit, dokud nebude pozdě. Ptáte se proč tato tvrdá slova? Protože v naší zemi přestaly fungovat demokratické pojistky zakotvené v ústavě. Prezident jako demokratická pojistka totálně selhal (stále věřím, že z neschopnosti) a neudělil milost politicky pronásledovanému, který pokreslením volebních plakátů vyjádřil jen svůj politický názor! V demokratické zemi je nepřípustné, aby Roman Smetana seděl ve vězení za své názory.


Senátoři, já Vás už nevyzívám, ale prosím, postavte Václava Klause před soud pro velezradu a obnovte tak demokratický pořádek v naší zemi. Jste jediní, kteří v tuto chvíli můžou demokracii zachránit. Možná si ani neuvědomujete, v jak vážné situaci se naše země ocitla. Prezidentský úřad v dnešní době musí zastávat nezpochybnitelná morální autorita (nejlépe nestraník a filozof), která bude udělovat milosti politicky pronásledovaným. Bohužel nám špatné tušení, že takových politických procesů bude v budoucnu více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Třetí R. Třetí R. | E-mail | 15. března 2012 v 19:07 | Reagovat

Opravdu si myslíte, že Senát kde nyní vládne ČSSD zachrání demokracii? Jejich výkřiky o NUTNOSTI podepisovat diktáty EU jsou velmi "zvláštní". Zvláště v době, kde nejsou v potížích jen Řekové. EU se hroutí a my se máme zavázat k poslušnosti? Proč? Pro bruselské trafiky několika lidí z ČSSD Zaorálkem počínaje? Všimněte si, kdo nejvíce horuje pro "finanční výpomoci" EU. Pánové Kalousek a Schwarzenberg, s nimi část vedení ČSSD počínaje Bohuslavem Sobotkou. Vždy jsem si myslel, že ČSSD má být protiváhou partajím jakými jsou ODS či TOP09. Kdeže loňské sněhy jsou... Pan Zaorálek doufá ke zvolení poslancem EU, z této trafiky se mu bude odcházet do příjemného důchodu s penzí přesahující platy většiny občanů ČR. Po ovládnutí Senátu partají mající v názvu "sociální" jsem myslel, že by věci mohly jít k lepšímu. Oč jsou lepší než ODS či TOP09, KDU-ČSL, Strana zelených atd. atd.

2 Netwo Netwo | 28. dubna 2012 v 10:12 | Reagovat

Proboha proč filozof? To jsou zas hloupé kecy o tom, jak jsi budeme malovat budoucnost... Za vjádření vlastního názoru se nepřastalo nikdy zavírat! Co takové popření holocaustu, to už nesmí mít člověk vlastní názor? Nebo proč nesmí říct, že cigáni jsou svině? Proč se moderátoři musí vyjadřovat politicky korektně atd... Cenzura tu byla vždycky a s postupem času pouze sílí. Slyšel nebo četl jste v hlavních médiích o vlastizrádci Havlovi? Já slyšel pouze chválu a kecy o tom, jak pouze on jediný sám se zasloužil o demokracii (která tu stejně není)...
K tomu filozofu jako prezidenta... Filizofové jsou pouze hnusní, líní paraziti, kteří nikdy nedělali pořádnou práci, chlastají a fetují.... Filozofové jsou vydržovaný odpad... Nedokážu jsi představit typického filozofa jako prezidenta... Plnou hubu keců měl havel, ale kdžy došlo na věc, vždy to udělal tak, ať má vše bez práce s co největším prospěchem pro sebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama