Holešovská výzva

23. ledna 2012 v 10:52 | Honza |  Výzvy a akce
Dne 28. 1. 2012 se v sále TESLA (Poděbradská 56, Praha) uskuteční celostátní konference občanských iniciativ, hnutí, sdružení a jednotlivých občanů. Cílem konference je nalezení východiska ze současné kritické situace v ČR a formulace systémových změn, které povedou k skutečné demokracii.

Web výzvy je zde.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | 30. ledna 2012 v 19:07 | Reagovat

Holešovská výzva je prvním krokem na úžasné cestě k samostatnosti a ekonomické i fyzické nezávislosti. Společnost se nikdy nepoučí z minulosti, avšak jedinci kteří společnost tvoří se z minulosti poučují. Bohužel, těchto jedinců je znatelná menšina. Lidé spojme se a nezavrhujme předešlé systémy vedení státu. Naopak poučme se a využijme předešlích zkušeností k nabytí státní suverenity. Zapomeňme na tvorbu makroekonomických forem a soustřeďme se na domácí produkt a export. Oplaťme okolním státům stejnou mincí. Exportujme jak na západ tak na východ. Tvorba pracovních míst není složitá pokud se nerozkrádají finance které by měli plynout z daní zpět do systému. Jak si může někdo dovolit zvyšovat státní dluh a přitom mu to může procházet ? To je vlastizrada. Pokud někdo z dlouhodobého či krátkodobého hlediska poškozuje stát měli bychom jej jako občané donutit k zodpovědnosti. Současné vedení státu ničí denně více životů než - li, vrazi které společnost odsoudila a zavřela do vězení. Vrah zničí život i několika rodinám současně, ovšem naši státní zástupci jsou ochotni a schopni zničit život nám všem a my jim to dovolujeme. Lidé probuďte se a suďme společně zloděje a vrahy naší společnosti. Zbavme je imunity ! Zvyšování daní zpomaluje růst ekonomiky a přilévá peníze do kapes kriminálníků. Nevolme vlastizrádce,ale suďme je podle § 91 trestního zákona. Nebo dopadneme v několika nadcházejících letech jako lidé v Řecku, Španělsku, Itálii a Portugalsku. Nemusíme být závyslí na MMF ani na Eu ani na NATO můžeme s nimi spolupracovat, ale zcela nezávysle. Jsme úžasný národ který si zaslouží prosperitu. Zničme systém který ničí lidské životy a dohání naše spoluobčany k ekonomickým a fyzickým sebevraždám. Odstraňme z vlády narcismus a egoismus. K tomu co se děje na území České republiky jsme mlčky daly souhlas. Současný systém stran a stranických půtek ničí nás občany a nikdo není společností hnán k zodpovědnosti. Mám plán který naši ekonomickou a pracovní situaci v následujících deseti letech dostane do popředí světových ekonomik, zaplatí náš státní dluh, sníží daně, sníží majetkovou kriminalitu a poskytne dostatek kvalitních pedagogů a škol pro naše děti. Potřebuji k tomu schopné inženýry, archytekty, vědecké pracovníky, podnikatele, občany bez práce a podporu všech nezištných spoluobčanů České republiky. Již nastal náš čas. Vive La Révolution

2 alien alien | Web | 16. února 2012 v 22:39 | Reagovat

Roman: Souhlasím plně s Vaším příspěvkem.

Zde bych bohužel znovu vypíchnul hlavní problém - třeba já jsem se o této akci dozvěděl až teď a tady.
Může to být má chyba nebo nemusí, ovšem běžný občan čtoucí většinově jen novinky a dívající se na tv nova na tom bude ještě hůře, a bez získání podpory těchto většinových lidí (kteří nejsou nutně špatní) se nedá vybudovat žádná skutečná změna systému.

Další z důvodů, proč je dle mého názoru potřeba uvést do praxe koalici chlapských webů a informovat nejen nejvíce aktivní občany (zpravidla vlastníky nemainstreamových webů a blogů), ale i jejich čtenáře.

Dokud máme internet, máme i možnost mít velkou nástěnku, silné médium, které můžeme vytvořit pouze společnými silami všech našich webů a blogů, což bude kvalitní konkurence běžných režimních médií.
Můžeme pak informovat, vysvětlovat a také dávat v pravý čas skutečné výzvy, které budou mít dopad na počet lidí v ulicích.

Dokud budeme postupovat jako sebechytejší a sebesilnější jednotlivci, nezmůžeme nic, jakmile se spojíme a budeme postupovat společnými silami v boji za shodné idee a cíle, dokážeme cokoliv.

Sebelepší projekt i člověk je odsouzen k zapomění, pokud se o něm nikdo nedozví.

3 Miroslav Ušatý Miroslav Ušatý | E-mail | 17. března 2012 v 19:03 | Reagovat

[1]:Už se na to také nemohu dívat, nechci jen kritizovat, ale přiložit ruku k dílu. Jsem odborně vzdělán v zemědělství a ekonomii, mám praxi s rozvíjením nových projektů. Mám malou víceméně prosperující firmu s jedním zaměstnancem. Byl jsem u zrodu značky potravin Klasa a další. Čekám na výzvu co, kdy, kde a potom připravit jak? Přeji krásný den. Míra Ušatý. :-)

4 Jan jiráček Jan jiráček | E-mail | Web | 17. března 2012 v 19:33 | Reagovat

Je třeba zapojit do hnutí co nejvíce lidí. K čemu by jinak byl internet? Bulváru a reklamy máme dost v televizi a dnes už i v rozhlase. Informujme se vzájemně o darebáctví, kterým nás zaplavuijí naši vládní představitelé a mnozí hloupí a úplatní úředníci.

5 vaclav vaclav | 18. března 2012 v 7:05 | Reagovat

stamiliardové tunely modré zlodějské mafie Salzmann KB -Kočárník- Česká spořitelna, Soudek - Škodovka, sponzor Lájosz Bács, sponzor Radživ SInha, Pepa z Hong-Kongu a miliony v igelitové tašce, Václav Klaus - kuponová privatizace, Viktor Kožený - harvardské fondy, Ruml, Čermák - Helbig, mercedesy, Česká Lotynka, Česká námořní plavba, Procházka - IPB, Motoinvest - Tykač, CS Fondy, Kreditní banka ,Češka - Fond národního majetku, LTO, obrana - zakázky, padáky, švýcarské konto, privatizace Telecomu, Macek - "poradce" při privatizaci spořitelny, LIbor Novák - manažer ODS, Koukal - primátor Prahy, Mach - stadion Sparty, IZIP - poslanci ODS Cabrnoch a Ouzký, tunelování VZP, Vesecká, státní zastupitelství, Šrejber, Třinecké železárny, investiční fond Trend, Ludvík Otto, sponzoring ODS, TV Nova, dohoda Železný-Klaus, knižní velkoobchod - Macek, Telecom - Dyba, Smetka - H System, Banka Bohemia, Plzeňská banka, kauza Lízner - kuponová privatizace, dovolená Kožený - Čermák, Koukal - První městská banka, Klausův poradce Kotas, Tercier- sponzoring ODS, Kočárník - Česká pojišťovna, Livia Klausová - dozorčí rada České spořitelny, privatizace IPB - Nomura, Rubáš a Diag Human, Ruml - letiště Mošnov, Ruml, Fendrych - ministerstvo vnitra, Topolánek - VAE, Vesecká-Čunek-Salichov, Jančík - starosta Praha 5, Balabán - Železárny Bohumín, Červenka & Dalík, Řezníčková - sponzoring ODS :::: už mě nebaví platit na tuneláře miliard

6 vaclav vaclav | 18. března 2012 v 7:07 | Reagovat

Jsem dnes stejen, pravím Vám,
jako kdysi. Nejin.
Tiše sobě zahnívám
na smetišti dějin...

Demokracie rozkvétá,
byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta,
dnes dvojnásobně kradou,

ti, kdo nás léta týrali,
nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali,
dnes nadělali zrádce.

Demokracie prospívá
bez nás a pragmaticky,
brbláme spolu u píva,
jak brblali jsme vždycky,

farář nám slíbil nebesa
a čeká na majetky,
my nakrmíme forbesa
za dvě či za tři pětky.

Demokracie zavládla,
zpívá nám Gott i Walda,
zbaštíme sóju bez sádla
u strejdy McDonalda,

král Václav jedna parta je
se šmelinářským šmejdem,
pod střechou velké partaje
se u koryta sejdem.
.
Demokracie panuje
od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je
a zuby vylomené,

Dali nám nové postroje
a, ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje,
místo abychom stáli.

Demokracie dozrává
do žaludečních vředů,
bez poctivosti, bez práva
a hlavně bez ohledů,

a je to mýlka soukromá,
snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má
a místo duše tlamu.

7 Radovan Pták Radovan Pták | E-mail | 22. března 2012 v 11:05 | Reagovat

Hlavně vydržte!!!Radek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama