Výzva 01

25. září 2011 v 11:16 | Honza |  Výzvy a akce
Současná vláda systematicky ničí základ českého národa - rodinu, právo na identitu a na slušný život. Je přímo odpovědná za devastaci a úpadek republiky. Úpadek morální, hodnotový i ekonomický.


Její jedinou odpovědí na zhoršující se stav jsou úspory a škrty. Ty však postihují nejvíce obyčejné občany, kteří jsou nuceni šetřit i na základních potřebách.

Politika úspor a škrtů však vede pouze k nevyhnutelné katastrofě.
Bez podpory rodiny, vzdělávání a zaměstnanosti bude vývoj směřovat k ekonomickému propadu celé společnosti.

Je snad snahou této vlády vytvořit z naší země kolonii dobrovolných otroků, kteří budou stále přesvědčováni, že tento stav je jen pro jejich dobro?

Současná politická situace v zemi nutí obyvatele rozdělovat se podle názorů na levé a pravé...
Není však toto jen záměrem? Nemělo by se spíše rozdělovat na správné a špatné?

Jsme stále více přesvědčování o své zodpovědnosti vůči ekonomice tohoto státu...
Jak však zacházejí lidé, rozhodující v tomto státě, ze svojí zodpovědností?
Za jejich chyby platí zase jen občané!

Zatím fackoval jen pan Kalousek...
Jak to bude dál?


Výzva 01

Vláda nás vyzývá k odpovědnosti.
Buďme tedy odpovědní a řekněme vládě, že nesouhlasíme s její politikou, která je cestou do pekel.
Vyzvěme vládu k demisi.
Potrestejme tuneláře, podvodníky a prospěcháře.
Postavme se proti asociálním krokům vlády, které likvidují naši zemi a náš život.
Požadujme spravedlivý systém, který bude podporovat zdravý rozvoj České republiky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pepisek1 pepisek1 | E-mail | 11. října 2011 v 19:06 | Reagovat

Já politikům ani úředníkům nevěřím ani tečku na konci věty.Že se na lidi ze státní správy nevykašleme???Nedávejte státu nic.O nemohoucí ať se postarají nadace a fondy, do kterých lze přispět.Určitě by to vyšlo levněji a nemohoucí by se měli krásněji a bylo by jim lépe.Měli by také imič důstojnost a osobní čest.Když to od státu to nemají.Jen trápení a živoření.A ne jen nemohoucí.Státní lidi ať živí to co ještě nezprivatizovali, nezdevastovali nebo ať funglují a žíjí z toho co již nakradli...
Takže, žádné odvody daní, žádná návštěva úřadů, lékařů (pokuď to není opravdu nutný) a všeho.Tak na měsíc...Vládu a státní instituce nezajímá občan tak proč jim takhle neukázat že je nepotřebujeme a obejdem se bez nich a že jsou tady v podstatě zbytečně...Zkrátka a dobře, je na čase vysušit kohoutky jejich korit.
Vzkaz Vládě: 40 let, jsme vás čekaly
22 let, jsme vás poslouchaly
1000 let, nezapomeneme

2 alien alien | E-mail | Web | 28. října 2011 v 22:17 | Reagovat

Režim se dá změnit vpodstatě hned, pokud vyjdou statisíce až miliony lidí do ulic a zůstanou tam až do změny.
Jakékoliv jednorázové akce nemají smysl, revoluce se koná pouze, když je někým vyprovokována a řízena nebo když je skutečná občanská a má své charakterní vůdce.

Důležité tedy není jen svrhnout režim, ale mít předem transparentně jasno, co bude následovat po něm.
A jakmile se to nebude plnit, okamžitě musí lidé opět do ulic, což posledně na 22 let jaksi zapomněli a mají svůj velký díl viny na dnešním stavu zdevastované země.

Takže každý skutečný demokrat ctící tradiční hodnoty by si měl dobře promyslet, co chce za nástupnický systém a jaká řešení jednotlivých resortů.
Protože jakmile o tomto nebude mít duševní chlapská elita národa jasno a nebude vést lidi za konkrétními cíly a jejich naplněním, nebude to revoluce občanská, ale zase pouze vyprovokovaná a řízená cizácká, kolaborantská, vlastizrádná jako ta poslední.

Za sebe jsem dal k široké diskusi společenský systém Senátní demokracie viz www.

Opravdu je důležité hledat mezi chlapskou většinou koncensus a v rámcové shodě na něm následně jednotně postupovat proti současnému femikapitalistickému režimu.

Občanská revoluce v ČR může nastat pouze, pokud se předem na základních věcech shodne chlapská elita a bude spolupracovat až do prvních skutečně svobodných a reálných demokratických voleb neobsahujících strany, ale pouze konkrétní přímo volené a odvolatelné zástupce Občanů.

Demonstrovat v malém měřítku, pokud zde jede každý jen sám za sebe, chlapi nejsou zatím ochotni rámcové spolupráce a společného postupu proti režimu v čele Občanů, povede postupně pouze

Žádné spontánní revoluce neexistují.
Buď bude naše občanská, nebo cizí a podle toho bude nástupnický systém ve prospěch Občanů nebo proti nim.

A aby mohla nastat změna, musí být chlapi 30+ ochotni se domluvit a spolupracovat na základních cílích i nástupnickém systému, a mladí kluci je musí masově podpořit.

Je to moc hezky napsané a souhlasím, leč skutečnou revoluci nelze udělat občasným setkáním na jeden den, ale pouze masovými trvalými koordinovanými protesty většiny Občanů pod vedením skutečných občanských vůdců a ne vlastizrádců a agentů.

Je třeba začít dělat přesný opak toho, co se lidem doporučuje v totalitních médiích.

-bojkotovat "volby", kde si nikdo nic a nikoho nevolí, pouze se střídají totalitní strany u koryta: jakýkoliv systém založený na stranách je totalita
-přestat chodit do zaměstnání, platit daně a vyjít trvale masově do ulic
-podpořit občanské vůdce, duševní českou elitu z řad Občanů
-mít předem transparentně určený nástupnický společenský systém a okamžitě po konci revoluce na něj přejít
-při sebemenším odklonu od slíbeného nástupnického systému musí lidé okamžitě do ulic a vybojovat si to, co jim vůdci slíbili

Občané a občanští vůdci jsou jedna spojitá nádoba, pokud ani jedno nefunguje a přenechá se zem cizákům a kolaborantům, nesmí se lidé divit, že to vypadá jako dnešní ČR.
Je především na slušné části českých lidí, aby se probrali z letargie, přestali rýt rypákama v zemi a vybojovali si zpět svou zem i ztracenou hrdost a čest.

alien

3 Gargamel Gargamel | 3. listopadu 2011 v 18:37 | Reagovat

Už je nejvyšší časjim nakopat do koulí! :-D  :-D  :-D

4 jura jura | 20. srpna 2012 v 4:23 | Reagovat

Gargamel má pravdu 8-O

5 petr petr | 4. dubna 2013 v 6:23 | Reagovat

O nemohoucí ať se postarají nadace a fondy, do kterých lze přispět
====================================
Pěkně myšleno, ale víte, jak je tomu v praxi?? V praxi je tomu tak, že vám nepomůže vůbec nikdo, nadace+charity se chovají, jako by peníze dárců patřili jim na přilepšení. Bohužel český národ už klesl tak hluboko, že slovo hyenismus ztratilo svůj význam.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama